Відділ наукової роботи та міжнародної співпраці Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ – функціональний структурний підрозділ інституту, пріоритетним напрямом діяльності якого є організація науково-дослідної роботи в інституті на інноваційних засадах. Діяльність відділу спрямована на вирішення завдань реалізації безперервного циклу науково-дослідної діяльності – від фундаментальних досліджень до впровадження результатів науково-технічних розробок у практику; забезпечення інтеграції освітнього процесу, науки і виробництва; оптимізацію напрацювань інтелектуальної власності науковців інституту за підсумками виконання держбюджетних та госпдоговірних науково-дослідних робіт; сприяння розвитку науково-технічної творчості студентів ВТЕІ ДТЕУ. Відділ забезпечує міжнародне академічне та наукове співробітництво ВТЕІ ДТЕУ із закладами вищої освіти, організовує участь викладачів та студентів у міжнародних освітніх, наукових та культурних програмах.

Міжнародна діяльність

Міжнародну діяльність інституту координує відділ наукової роботи та міжнародної співпраці. Головне завдання відділу – забезпечення ефективної роботи інституту у напрямку розширення та поглиблення міжнародних контактів, організація й координація міжнародного співробітництва у галузі освіти та науки. Інститутом укладено 37 договорів про міжнародне та наукове співробітництво, зокрема з закладами вищої освіти, центрами та установами Польщі, Словаччини, Словенії, Румунії, Казахстану, Угорщини, Молдови, Швеції, Грузії, Італії, Греції, Болгарії та іншими країнами.
Якісна підготовка фахівців європейського рівня здійснюється в інституті також в рамках міжнародної практики студентів. На підставі підписаних угод з готельними комплексами, рекрутинговими агенціями та міжнародними компаніями студенти інституту мають можливість пройти міжнародну практику в готелях, на курортах, оздоровчих центрах, туристичних фірмах та інших компаніях і організаціях Болгарії, Греції, Німеччини, Словаччини та Чехії. Такого роду професійна практика дає студентам змогу ознайомитись зі структурою роботи туристичного бізнесу та отримати безцінний досвід роботи в цій сфері за кордоном.

Начальник відділу
Бондар Сусанна Давидівна

Освіта:
Кам'янець-Подільський державний педагогічний університет.
Посада:
начальник відділу
В інституті працює:
з 2005 р.
Напрямок роботи:
методична допомога кафедрам з питань організації науково-дослідної роботи; участь в організації та проведенні наукових та науково-практичних заходів на базі ВТЕІ ДТЕУ; підготовка плану науково-дослідної роботи інституту; облік, аналіз і підготовка звітів науково-дослідної роботи кафедр та факультетів; узагальнення матеріалів річних звітів з науково-дослідної роботи інституту, інформування викладачів та студентів інституту щодо наукових та науково-практичних заходів в Україні та закордоном.

Западинська Ірина Георгіївна

Освіта: Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського, 2003 р.
Посада: фахівець І категорії
Наукові ступені і звання: кандидат педагогічних наук
В інституті працює: з 2008 р.
Кафедра: іноземної філології та перекладу
Дисципліни, які викладає: лінгвокраїнознавство країн другої іноземної мови, іноземна мова за професійним спрямуванням, перша іноземна мова, історія першої іноземної мови, методологія і організація наукових досліджень
Напрямок роботи:створення баз даних, супровід і поширення інформації про результати та перспективи міжнародної діяльності у галузі туризму, економіки та міжнародних відносин; розробка, організація, координація та здійснення заходів у сфері міжнародного співробітництва з питань освіти та науки; забезпечення міжнародної академічної мобільності; планування та координація заходів, пов'язаних з виконанням зобов'язань за міжнародними договорами.

Зволейко Тетяна Миколаївна

Освіта: Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ
Посада: фахівець І категорії
В інституті працює: з 2022 р.
Напрямок роботи:Узагальнення, аналіз показників і результатів науково-дослідної роботи; формування звітів; планування, організація та координація наукових конференцій, що проходять на базі ВТЕІ ДТЕУ; інформування викладачів та студентів інституту щодо наукових та науково-практичних заходів в Україні та за кордоном.

Гавлюк Єлизавета Ігорівна

Освіта: Вінницький торговельно-економічний інститут

Волинець Анастасія Миколаївна

Освіта: Вінницький торговельно-економічний інститут
В інституті працює: з 2022 р.
Напрямок роботи:надання консультативної допомоги студентам з науково-дослідної роботи; здійснення контролю за виконанням планів проведення науково-практичних конференцій, круглих столів, семінарів, наукових гуртків та дискусійних клубів; інформування викладачів та студентів інституту щодо наукових та науково-практичних заходів в Україні та за кордоном; листування з питань науково-дослідної роботи. Координатор студентського наукового товариства «ВАТРА» від відділу наукової роботи та міжнародної співпраці.

Бантюк Дарина Олександрівна

Освіта: Вінницький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету
В інституті працює: з 2022 р.
Напрямок роботи: підготовка та подання грантових заявок для участі у міжнародних проєктах, програмах та конкурсах.

Контактна інформація відділу
адреса: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 25, корпус № 4, к. 702
тел. /0432/ 55-04-43
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.