Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

Відділ наукової роботи та міжнародної співпраці Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ – функціональний структурний підрозділ інституту, пріоритетним напрямом діяльності якого є організація науково-дослідної роботи в інституті на інноваційних засадах. Діяльність відділу спрямована на вирішення завдань реалізації безперервного циклу науково-дослідної діяльності – від фундаментальних досліджень до впровадження результатів науково-технічних розробок у практику; забезпечення інтеграції освітнього процесу, науки і виробництва; оптимізацію напрацювань інтелектуальної власності науковців інституту за підсумками виконання держбюджетних та госпдоговірних науково-дослідних робіт; сприяння розвитку науково-технічної творчості студентів ВТЕІ ДТЕУ. Відділ забезпечує міжнародне академічне та наукове співробітництво ВТЕІ ДТЕУ із закладами вищої освіти, організовує участь викладачів та студентів у міжнародних освітніх, наукових та культурних програмах.

Міжнародна діяльність 

Міжнародну діяльність інституту координує відділ наукової роботи та міжнародної співпраці. Головне завдання відділу – забезпечення ефективної роботи інституту у напрямку розширення та поглиблення міжнародних контактів, організація й координація міжнародного співробітництва у галузі освіти та науки. Інститутом укладено 38 договорів про міжнародне та наукове співробітництво, зокрема з закладами вищої освіти, установами і компаніями Швеції, Словаччини, Німеччини, Польщі, Румунії, Литви, Казахстану, Грузії, Італії, Греції, Болгарії, Туреччини та іншими країнами.
Якісна підготовка фахівців європейського рівня здійснюється в інституті також в рамках міжнародної практики студентів. На підставі підписаних угод з готельними комплексами, рекрутинговими агенціями та міжнародними компаніями студенти інституту мають можливість пройти міжнародну практику в готелях, на курортах, оздоровчих центрах, туристичних фірмах Італії, Болгарії, Греції, Німеччини, Словаччини та Туреччини. Професійна практика дає студентам змогу ознайомитись зі структурою роботи туристичного бізнесу та отримати безцінний досвід.

Начальник відділу
Довгань Юрій Васильович
 

Освіта: Вінницький державний аграрний університет, 2000 р., Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 2020 р.
Посада: в.о. начальника відділу
Наукові ступені і звання: кандидат економічних наук, доцент
В інституті працює: з 2019 р.
Кафедра: маркетингу та реклами
Дисципліни, які викладає: логістика, логістика в підприємництві та торгівлі, цифровий маркетинг, маркетинг сталого розвитку, маркетинговий менеджмент.
Напрямок роботи: методична допомога кафедрам з питань організації науково-дослідної роботи; участь в організації та проведенні наукових та науково-практичних заходів на базі ВТЕІ ДТЕУ; підготовка плану науково-дослідної роботи інституту; облік, аналіз і підготовка звітів науково-дослідної роботи кафедр та факультетів; узагальнення матеріалів річних звітів з науково-дослідної роботи інституту, інформування викладачів та студентів інституту щодо наукових та науково-практичних заходів в Україні та закордоном.

Западинська Ірина Георгіївна 

Освіта: Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського, 2003 р.
Посада: фахівець І категорії
Наукові ступені і звання: кандидат педагогічних наук
В інституті працює: з 2008 р.
Кафедра: іноземної філології та перекладу
Дисципліни, які викладає: лінгвокраїнознавство країн другої іноземної мови, іноземна мова за професійним спрямуванням, перша іноземна мова, історія першої іноземної мови, методологія і організація наукових досліджень
Напрямок роботи:створення баз даних, супровід і поширення інформації про результати та перспективи міжнародної діяльності у галузі туризму, економіки та міжнародних відносин; розробка, організація, координація та здійснення заходів у сфері міжнародного співробітництва з питань освіти та науки; забезпечення міжнародної академічної мобільності; планування та координація заходів, пов'язаних з виконанням зобов'язань за міжнародними договорами.

Зволейко Тетяна Миколаївна 

Освіта: Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ
Посада: фахівець І категорії
В інституті працює: з 2022 р.
Напрямок роботи:Узагальнення, аналіз показників і результатів науково-дослідної роботи; формування звітів; планування, організація та координація наукових конференцій, що проходять на базі ВТЕІ ДТЕУ; інформування викладачів та студентів інституту щодо наукових та науково-практичних заходів в Україні та за кордоном.

Новак Ірина Геннадіївна 

Освіта: Вінницький торговельно-економічний інститут, 2023
Посада: фахівець відділу
В інституті працює: з 2024 р.
Напрямок роботи: надання консультативної допомоги студентам з науково-дослідної роботи; здійснення контролю за виконанням планів проведення науково-практичних конференцій, круглих столів, семінарів, наукових гуртків та дискусійних клубів; інформування викладачів та студентів інституту щодо наукових та науково-практичних заходів в Україні та за кордоном; листування з питань науково-дослідної роботи.

Тодощак Світлана Іванівна 

Освіта: : Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ
Посада: фахівець відділу
В інституті працює: з 2023 р.
Напрямок роботи: Узагальнення, аналіз показників і результатів науково-дослідної роботи; формування звітів; планування, організація та координація наукових конференцій, що проходять на базі ВТЕІ ДТЕУ; інформування викладачів та студентів інституту щодо наукових та науково-практичних заходів в Україні та за кордоном.


Контактна інформація відділу
адреса: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 25, корпус № 4, к. 702
тел. /0432/ 55-04-43
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.