Відділ наукової роботи та міжнародної співпраці Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ/КНТЕУ – функціональний структурний підрозділ інституту, пріоритетним напрямом діяльності якого є організація науково-дослідної роботи в інституті на інноваційних засадах. Діяльність відділу спрямована на вирішення завдань реалізації безперервного циклу науково-дослідної діяльності – від фундаментальних досліджень до впровадження результатів науково-технічних розробок у практику; забезпечення інтеграції навчального процесу, науки і виробництва; оптимізацію напрацювань інтелектуальної власності науковців інституту за підсумками виконання держбюджетних та госпдоговірних науково-дослідних робіт; сприяння розвитку науково-технічної творчості студентів ВТЕІ ДТЕУ/КНТЕУ. Відділ забезпечує міжнародне академічне та наукове співробітництво ВТЕІ ДТЕУ/КНТЕУ із закладами вищої освіти, організовує участь викладачів та студентів у міжнародних освітніх, наукових та культурних програмах у закладах освіти Польщі, Франції, Австрії, Словаччини, Словенії, Угорщини, Румунії, Литви, Казахстану, Грузії, Молдови, Швеції.

Міжнародна діяльність 

Міжнародну діяльність інституту координує відділ наукової роботи та міжнародної співпраці. Головне завдання відділу – забезпечення ефективної роботи інституту у напрямку розширення та поглиблення міжнародних контактів, організація й координація міжнародного співробітництва у галузі освіти та науки. За останні роки укладено 40 договорів про міжнародне та наукове співробітництво, зокрема з Вищим навчальними закладами і установами Польщі, Словаччини, Словенії, Румунії, Казахстану, Угорщини, Молдови, Швеції, Грузії та іншими країнами. Якісна підготовка фахівців європейського рівня здійснюється в інституті також в рамках міжнародної практики студентів. На підставі угоди з Тренінговою і рекрутинговою агенцією JOB ТRUST (Греція, м. Салоніки) та Київським національним торговельно-економічним інститутом студенти інституту спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» вже п’ятий рік поспіль мають можливість пройти міжнародну практику в готелях, на курортах, оздоровчих центрах, туристичних фірмах та інших компаніях і організаціях Греції: півострів Халкідікі, острів Кріт, острів Родос, острів Корфу. Студенти ВТЕІ ДТЕУ/КНТЕУ щороку проходять практику в готелі «Дружба» Деменівської долини в Словаччині. Такого роду професійна практика дає студентам змогу ознайомитись зі структурою роботи туристичного бізнесу зсередини та отримати безцінний досвід роботи в цій сфері за кордоном.

Начальник відділу
Бондар Сусанна Давидівна
 

Освіта:
Кам'янець-Подільський державний педагогічний університет.
Посада:
начальник відділу
В інституті працює:
з 2005 р.
Напрямок роботи: 
методична допомога кафедрам з питань організації науково-дослідної роботи; участь в організації та проведенні наукових та науково-практичних заходів на базі ВТЕІ ДТЕУ/КНТЕУ; підготовка плану науково-дослідної роботи інституту; облік, аналіз і підготовка звітів науково-дослідної роботи кафедр та факультетів; узагальнення матеріалів річних звітів з науково-дослідної роботи інституту, інформування викладачів та студентів інституту щодо наукових та науково-практичних заходів в Україні та закордоном.

 

Западинська Ірина Георгіївна 

Освіта: Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського, 2003 р.
Посада: фахівець І категорії
Наукові ступені і звання: кандидат педагогічних наук
В інституті працює: з 2008 р.
Кафедра: іноземної філології та перекладу
Дисципліни, які викладає: лінгвокраїнознавство країн другої іноземної мови, іноземна мова за професійним спрямуванням, перша іноземна мова, історія першої іноземної мови, методологія і організація наукових досліджень
Напрямок роботи:створення баз даних, супровід і поширення інформації про результати та перспективи міжнародної діяльності у галузі туризму, економіки та міжнародних відносин; розробка, організація, координація та здійснення заходів у сфері міжнародного співробітництва з питань освіти та науки; забезпечення міжнародної академічної мобільності; планування та координація заходів, пов'язаних з виконанням зобов'язань за міжнародними договорами.

Драпак Дар'я Володимирівна 

Освіта: Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського, 2013 р.
Посада: фахівець відділу
В інституті працює: з 2013 р.
Напрямок роботи:планування, організація та координація наукових конференцій, що проходять на базі ВТЕІ ДТЕУ/КНТЕУ; інформування викладачів та студентів інституту щодо наукових та науково-практичних заходів в Україні та закордоном. Координатор СНТ «ВАТРА» від відділу наукової роботи та міжнародної співпраці.

Полякова Дарія Валеріївна 

Освіта: Вінницька філія Київського національного університету культури і мистецтв, 2013 р.
Посада: фахівець відділу
В інституті працює: з 2016 р.
Напрямок роботи:надання консультативної допомоги студентам з науково-дослідної роботи, оформлення наукових статей, тез доповідей, подання заявок на участь у конференціях, форумах, олімпіадах; організація проведення науково-практичних конференцій та конкурсів.

 

Тарасюк Наталія Петрівна 

Освіта: Вінницький національний аграрний університет, 1999 р.
Посада: фахівець відділу
В інституті працює: з 2018 р.
Напрямок роботи: надання консультативної допомоги студентам з науково-дослідної роботи, оформлення наукових статей, тез доповідей, подання заявок на участь у конференціях, форумах, олімпіадах; веде діловодство та листування з питань науково-дослідної роботи.

Маджарова Діана Сергіївна 

Освіта: Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету
Посада: фахівець відділу
В інституті працює: з 2021 р.
Напрямок роботи: пошук та поширення інформації про можливості та умови участі в міжнародних і національних проєктах та програмах, написання грантових заявок.


Контактна інформація відділу
адреса: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 25, корпус № 4, к. 702
тел. /0432/ 55-04-43
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.