Ресурсний центр зі сталого розвитку є науковим структурним підрозділом Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ. Мета діяльності Ресурсного центру полягає в:

  • активізації науково-дослідної діяльності здобувачів, аспірантів та викладачів ВТЕІ ДТЕУ;
  • участі в конкурсах, наукових дослідженнях, організованих за підтримки міжнародних проектів;
  • залученні талановитої студентської молоді ВТЕІ ДТЕУ до прийняття управлінських рішень в територіальних громадах Вінниччини;
  • популяризації освітньої діяльності ВТЕІ ДТЕУ шляхом активної участі у громадській діяльності та взаємодії з засобами масової інформації;
  • сприянні реалізації міжнародних програм щодо сталого регіонального розвитку Вінницької області;
  • здійсненні просвітницької діяльності шляхом організації зустрічей з провідними вченими, проведення тренінгів, семінарів, спрямованих на розробку планів, програм і пропозицій щодо соціально-економічного розвитку Вінницької області;
  • участі у публічних науково-комунікативних заходах та подіях, які мають на меті розширення наукового світогляду, посилення науково-дослідної роботи у сфері сталого регіонального розвитку;
  • популяризації академічної доброчесності в освітній спільноті ВТЕІ ДТЕУ та формуванні культури доброчесної поведінки.
  • Сьогодні до роботи в Ресурсному центрі зі сталого розвитку залучені ініціативні здобувачі та науково-педагогічні працівники інституту. У кожного є власне бачення його діяльності, особистісного і професійного розвитку, варіантів співпраці для досягнення загальних інноваційних результатів. Ініціативна група фахівців працює в команді, але кожен відповідальний за певний напрямок роботи центру.

 План заходів Ресурсного центру зі сталого розвитку на ІІ семестр 2021/2022 н.р.


 

МАХНАЧОВА НАТАЛЯ МИХАЙЛІВНА
координатор Центру 

к.е.н., доцент, завідувач кафедри менеджменту та адміністрування. Сертифікований тренер за програмами «Сталий розвиток за участі громад» (2016), «Е-урядування та е-демократія» (2018), «Демократія: від теорії до практики» (2021). Співзасновник Школи молодого лідера у ВТЕІ КНТЕУ (2015-2019). Членкиня Української асоціації викладачів і дослідників європейської інтеграції (2020).
Координує співпрацю з ПРООН в Україні, Освітньою мережею сприяння сталому розвитку, налагоджує ділові взаємовідносини з місцевими органами державної влади та місцевого самоврядування, громадськими організаціями та міжнародними інституціями.
Учасник проєктів «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду (2014-2018), «SEE-ME» (2017-2018), «Igma-Femina» (2017-2018), освітнього онлайн-проєкту для викладачів «Інноваційні підходи до організації дистанційного навчання» (2020).


 

 

Іванченко Галина Валеріївна

к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту та адміністрування. Ментор проєкту «Joint Organization to Unite Rural Networks of Entrepreneurial Young-JOURNEY» (2019), координатор проєкту «Skills Lab: успішна кар’єра» (2020), сертифікований тренер курсу «Демократія: від теорії до практики» (2021).
Координує співпрацю з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES), яка відіграє ключову роль у становленні та модернізації демократичних виборчих процесів та інституцій в Україні (2021). Популяризує та впроваджує інтерактивні методики викладання в освітній процес ВТЕІ ДТЕУ/КНТЕУ. Відповідає за організацію публічних науково-комунікативних заходів Ресурсного центру.
Учасник проєктів та програм «Young Workers Training» (2019), «Mobility of Young Workers» (2020), «Онлайн-курс з креативності у викладанні» (2020).


 

Кузінська Валерія

Здобувач вищої освіти зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування», випускниця програми особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець» (2020).
Відповідальна за промоцію Цілі сталого розвитку № 4 «Якісна освіта», так як вважає, що фундаментом якісної освіти є формування у здобувачів культури академічної доброчесності, а також пошук таких методів навчання і викладання, які пробуджують у студентів бажання вчитися та здобувати професійні компетенції.


Освітні компоненти, впроваджені за ініціативи Ресурсного центру зі сталого розвитку та міжнародних проєктів:

1. «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», ОС «магістр» (2016)
2. «Управління розвитком територій», ОС «магістр» (2017-2021)
3. «Стратегія сталого розвитку», ОС «бакалавр» (2020)
4. «Демократія: від теорії до практики», ОС «бакалавр» (2021)


Звіт про діяльність Ресурсного центру зі сталого розвитку при ВТЕІ ДТЕУ за 2021-2022 н.р.
Звіт про діяльність Ресурсного центру зі сталого розвитку при ВТЕІ КНТЕУ за 2020-2021 н.р.

Звіт про діяльність Ресурсного центру зі сталого розвитку при ВТЕІ КНТЕУ за 1 семестр 2020-2021 н.р.
Звіт про діяльність Ресурсного центру зі сталого розвитку при ВТЕІ КНТЕУ за 2019-2020 н.р.
Звіт про діяльність Ресурсного центру зі сталого розвитку при ВТЕІ КНТЕУ за 2018-2019 н.р.
Звіт про діяльність Ресурсного центру зі сталого розвитку при ВТЕІ КНТЕУ за 2017-2018 н.р.
Звіт про діяльність Ресурсного центру зі сталого розвитку при ВТЕІ КНТЕУ за 2016-2017 н.р.
Звіт про діяльність Ресурсного центру зі сталого розвитку при ВТЕІ КНТЕУ за 2015-2016 н.р.