Центр грантових проєктів створено з метою:

  • моніторингу актуальної інформації про діяльність міжнародних фондів та інституцій, які надають гранти та стипендії студентам, аспірантам, докторантам, науково-педагогічним працівникам;
  • встановлення партнерських відносин та організації виконання спільних грантових проєктів з навчальними закладами, установами та організаціями із зарубіжних країн, а також територіальними громадами Вінниччини та громадськими організаціями;
  • підготовки та реалізації міжнародних освітніх та наукових проєктів;
  • надання консультативної та методичної допомоги іншим структурним підрозділам ВТЕІ ДТЕУ з питань щодо участі в міжнародних програмах та проєктах.



СЕМЕНЮК ІРИНА ЮРІЇВНА
керівник Центру

к.е.н., доцент кафедри менеджменту та адміністрування ВТЕІ ДТЕУ. Співзасновник Школи молодого лідера у ВТЕІ КНТЕУ (2015-2019). Координує роботу Центру.
Досвід участі у проєктах:
2015-2018 – участь у проєкті "Baltic Network for the Prevention of Early School Leaving (SEE-ME)", що фінансувався Шведським Інститутом. В рамках проєкту була співзасновником Школи молодого лідера у ВТЕІ КНТЕУ (2015-2019);
2019-2022 – участь у проєкті «Encouraging integration for newly arrived immigrant women through entrepreneurship (We Can)» (2019-1-SE01-KA204-060421), який фінансувався Європейським Союзом у рамках програми ERASMUS + «Strategic partnership in the field of education, training and youth (Adult education and training)».
2022 - до цього часу – участь у проєкті «Heritage Business Strategies for Sustainable Development» (BOSS) (ERASMUS + КА2).
2022 - до цього часу – участь у проєкті «Capacity Building Of Teachers For School Education Through School Coaching Approach» (COACH) (ERASMUS + КА2).

1.Фулбрайтівські стипендії для студентів та випускників ЗВО

З приємністю повідомляємо про початок приймання заявок для участі в конкурсі на здобуття стипендій імені Фулбрайта на 2024–2025 академічний рік.
FULBRIGHT GRADUATE STUDENT PROGRAM:
FНавчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ЗВО. Кандидати мають мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.
Дедлайн подачі рішень: 16 травня
Деталі за посиланням: https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-graduate-student-program/

2. Безкоштовний курс «Ключі ефективного фандрейзингу»
Хочеш навчитись залучати кошти на проєкти своєї організаці? Онлайн-курс “Ключі ефективного фандрейзингу” допоможе тобі у цьому.
На курсі експерти-практики діляться інструментами фандрейзингу під час війни і допоможуть швидко розібратися у юридичному та комунікаційному аспектах.
Реєструйся на безкоштовний онлайн-курс на сайті.
Курс розроблений Інститутом лідерства та управління УКУ за підтримки ЮНІСЕФ та Уряду Кореї.
Дедлайн подачі рішень: 31 березня
Деталі за посиланням: https://ilm.in.ua/klyuchi-efektyvnoho-fandreyzynhu/
3. Cтипендія імені Фулбрайта на 2024–2025 академічний рік, США

Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ЗВО. Кандидати мають мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.
Грант покриває вартість навчання в університеті, медичне страхування, квитки в обидва боки та щомісячну стипендію.
Дедлайн подачі рішень: 16 травня
Деталі за посиланням: https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-graduate-student-program/
4. Cтипендіальна програма від Вишеградського фонду
Вишеградські стипендії підтримують студентів і дослідників магістратури та аспірантів у всіх дисциплінах і будь-якою мовою протягом чотирьох семестрів у понад 190 акредитованих закладах вищої освіти в Центральній та Східній Європі.
Сума гранту становить €3000 на 1 семестр для стипендіата + €1500 на семестр для приймаючого закладу.
Дедлайн подачі рішень: 15 квітня
Деталі за посиланням: https://www.visegradfund.org/apply/mobilities/visegrad-scholarships/?c=about
5. До 23 березня триває набір слухачів навчального курсу “Управління проєктами”
Відкрито набір слухачів онлайн курсу з проєктного менеджменту “Управління проєктами”. Цей захід впроваджується за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ). Кожен учасник, якого буде відібрано, зможе навчатися безкоштовно, оскільки вартість навчання покриває грантодавець.
Для кого цей курс: слухачем може стати кожен, хто хотів би працювати на посаді проєктного менеджера або подати проєкт на грантове фінансування від донорської організації. Тривалість: 40 академічних годин, включно з індивідуальними консультаціями щодо розробки власного проєкту або заявки на грантове фінансування.
Навчання розпочинається 04 квітня 2023 року. Кількість місць обмежена: курс розрахований на 25 слухачів.
Дедлайн подачі рішень: 23 березня
Деталі за посиланням: https://www.prostir.ua/?grants=do-23-bereznya-tryvaje-nabir-sluhachiv-navchalnoho-kursu-upravlinnya-projektamy
6. Гранти до 200 000 євро на інноваційні креативні проєкти!
Отримайте до 200 000 євро на втілення сміливої ідеї, яка змінить світ на краще. Масштабуйте свій бізнес або протестуйте рішення, яке допоможе подолати нерівність, впоратися з наслідками пандемії або вирішити іншу нагальну проблему.
Фінансування:
- якщо у вас вже є стартап, то ви отримаєте 200 000 євро на масштабування;
- якщо у вас є лише ідея, то ви отримаєте 50 000 євро на те, щоб її затестити.
Вимоги:
- участь можуть взяти митці, підприємці, студенти та команди, які мають ідею, яка змінить світ на краще;
- працюють у сфері культури та креативних індустрій;
- знаходяться в Україні, ЄС або одній з інших країн Ради Європи.
Дедлайн подачі рішень: 27 березня
Деталі за посиланням: https://bit.ly/3KYT9F6

 1. Спеціальний конкурс пілотних заходів на підтримку молоді з України
«European Youth Foundation (EYF)»
Європейський молодіжний фонд (EYF) має особливий заклик підтримати молодь з України. Ця ініціатива відповідає поточним потребам, висловленим українською владою та зацікавленими сторонами у сфері молоді.
Молодіжні організації в Україні або молодіжні організації, які працюють з молодими людьми з України в державах-членах Ради Європи, запрошуються подати заявки на цей спеціальний конкурс на отримання грантів на пілотну діяльність EYF. Заходи мають бути спрямовані на, підтримувати та залучати молодь з України, яка постраждала від війни. Проекти можна подавати в будь-який час у період з 3 листопада 2022 року до 31 жовтня 2023 року або до вичерпання коштів
Дедлайн реєстрації: 31 жовтня 2023 року
Детальніше за посиланням: https://www.coe.int/en/web/european-youth-foundation/news-2022/-/asset_publisher/NQ2IZAGYGDnK/content/special-call-for-pilot-activities-in-support-of-young-people-from-ukraine?_101_INSTANCE_NQ2IZAGYGDnK_viewMode=view/
2.Конкурс грантів «Мости майбутнього. Німеччина та Польща для України»
В рамках конкурсу можуть бути підтримані спільні польсько-німецькі ініціативи, щоб:
- стимулювати діалог, обмін досвідом та передачу знань
- зміцнити структури громадянського суспільства української емігрантської спільноти
- підтримати увагу та інтерес громадськості до долі біженців з України
- збільшити інформацію про Україну та Східну Європу шляхом усунення прогалин у знаннях, руйнування стереотипів і упереджень та підвищення свідомості широкої громадськості щодо сприйняття України як суверенної країни з власною культурою, історією та мовою
- продовжити діалог про перспективи включення вільної та суверенної України в європейські структури та майбутню форму Європи в мирний час
- активно залучати українських партнерів і враховувати українську перспективу. Основна увага має бути зосереджена на проектах залучення молодого покоління (дітей і підлітків, які разом із матерями втекли від війни) до системи освіти, а також ініціативах підтримки працівників ЗМІ та культури України, які перебувають у особливо складній ситуації
- підтримати проекти для жінок, які стикаються з викликами на війні
- підтримати органи місцевого самоврядування, які в рамках існуючих близько 400 польсько-німецьких міських партнерств можуть розробити постійну, комплексну та довгострокову стратегію інтеграції біженців з України.
Проекти можуть отримати співфінансування в розмірі до 30 000 злотих / 6 500 євро (мінімальна запитувана сума – 23 000 злотих / 5 000 євро).
- подаватися можуть польські та німецькі інституції громадянського суспільства, які разом з українською партнерською організацією та/або громадянами України (в еміграції) реалізовуватимуть проект підтримки України. Залежно від потреб, можливе залучення білоруських партнерів.
Дедлайн реєстрації:
14 травня 2023 року
Деталі за посиланням:
https://granty.org.ua/konkurs-grantiv-mosty-majbutnogo-nimechchyna-ta-polshha-dlya-ukrayiny.html
3.Конкурс грантів для ГО, що працюють з ВПО та громадами
Український громадський сектор швидко відреагував на безліч проблем, які спричинила війна, і включився у їх вирішення. Проте громадським організаціям доводиться адаптовуватися до викликів, опановувати нові компетенції та сфери діяльності. Водночас місцеві громадські організації (ГО) добре знають контекст і проблеми, з якими зараз стикаються їхні цільові аудиторії.
Щоб підтримати такі організації, Фонд Східна Європа оголошує конкурс грантів для організацій громадянського суспільства (ОГС), що надають комплексну підтримку внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та громадам, що їх приймають, в умовах війни.
Конкурс грантів триває в межах проєкту «Фенікс», який реалізується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.
посилення їхньої стійкості в умовах війни. Відібраним за конкурсом партнерським організаціям буде запропоновано розвиток організаційної спроможності та онлайн-курси. Подаючи заявку на грантовий конкурс, організації зобов’язуються до участі в навчальних та інформаційних заходах проєкту “Фенікс”.
Участь у конкурсі можуть взяти ОГС, а саме: благодійні організації (непідприємницькі товариства, установи, фонди тощо), громадські об’єднання (громадські організації, громадські спілки) та інші юридичні особи, що зареєстровані в Україні та мають статус неприбуткової організації.
Дедлайн подачі рішень: 23 березня
Деталі за посиланням: https://www.prostir.ua/?grants=konkurs-hrantiv-dlya-ho-scho-pratsyuyut-z-vpo-ta-hromadamy
4. German Marshall Fund of the United States – Оголошення про прийом заявок для реалізації проєктів
У відповідь на безпекові виклики та гуманітарну кризу, спричинені війною Росії проти України, the German Marshall Fund of the United States в рамках програми Ukraine: Relief, Resilience, Recovery оголошує новий прийом заявок для реалізації проєктів громадськими організаціями та незалежними медіа України.
Проєкти повинні бути ініційовані громадськими організаціями та незалежними медіа, які юридично зареєстровані, розташовані, переміщені до, та/або працюють з України й сусідніх країн. Залученість інших місцевих партнерів дозволяється та заохочується. Заявки не можуть покривати витрати на харчування, будівництво/ремонт чи одяг. Частка витрат, передбачених у бюджеті для компенсації гонорарів членам команди організації, не повинна перевищувати 40 відсотків.
Подання заявок
Заявки приймаються та опрацьовуються на постійній основі. Надсилайте заявки на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Будь ласка, вкажіть номер пріоритетного напряму та коротку назву проєкту в темі листа.
Для участі у відборі проєктних заявок організації повинні заповнити форми, опубліковані на сайті, українською або англійською мовами.
Розглядатимуться тільки заявки з цими заповненими формами.
З додатковими запитаннями, будь ласка, звертайтесь до колег на електронну адресу – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Дедлайн подачі рішень:
31 грудня 2023 року
Деталі за посиланням: https://www.prostir.ua/?grants=german-marshall-fund-of-the-united-states-oholoshennya-pro-pryjom-zayavok-dlya-realizatsiji-projektiv
Реєстрація за посиланням: https://www.gmfus.org/urrr-call-proposal-and-applications
5. Конкурс грантів від Chemonics «Партисипативні процеси та зміцнення довіри до місцевих органів влади»
Проєкт USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East), що реалізується компанією Chemonics International, оголошує конкурс грантових заявок, покликаних забезпечити ефективний діалог і взаємодію між органами місцевого самоврядування, представниками громадянського суспільства та мешканцями підконтрольних Уряду України територіальних громад Миколаївської, Херсонської, Одеської, Запорізької, Кіровоградської, Дніпропетровської, Донецької, Харківської та Луганської областей.
DG East розглядатиме заявки, що сприятимуть партисипативним процесам і допомагатимуть зміцненню довіри до місцевих органів влади з боку громадян зазначених територіальних громад.
Дедлайн подачі рішень: 22 березня
Деталі за посиланням: https://www.gurt.org.ua/news/grants/85054/

  1. Skills Lab: успішна кар’єра
Центр «Розвиток КСВ»
Як писати резюме і готуватись до співбесіди? Як планувати і розвивати кар’єру? Навіщо тобі проектний менеджмент і навички презентації? Відповідь на ці та інші питання ти дізнаєшся від професійних тренерів та HR-експертів
Курс «Skills Lab: успішна кар’єра» допоможе тобі розібратися з основними етапами розвитку кар’єри та розкаже про важливі навички, які потребують всі сучасні роботодавці. Своїм досвідом для тебе поділяться фахівці та фахівчині провідних українських компаній: lifecell, Watsons, Райффайзен Банк Аваль, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Укртелеком, Укренерго та Метінвест Холдинг
Курс розроблено Центром “Розвиток КСВ” та платформою Career Hub за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення та Міністерства культури, молоді та спорту України
Дедлайн реєстрації: постійнодіючий
Детальніше за посиланням: https://impactorium.org/uk/courses/skills-lab-successful-career/
2.Можливість отримати сертифікат від Google Analytics
Безкоштовний сертифікований курс, який дозволить навчитися працювати в Google Analytics, розробляти бізнес-стратегії, опанувати основи контент-, email- та локального маркетингу, медійної реклами, електронної комерції, SEO, SMM
Програма курсу
Курс складається з 26 модулів, створених тренерами Google:
Можливості в епоху Інтернету.
Перші кроки на шляху до ефективного рекламування в Інтернеті.
-Розрекламуйте компанію в Інтернеті.
-Сплануйте онлайн-стратегію бізнесу.
-Почніть роботу з пошуковими системами.
-Переконайтеся, що вашу компанію легко знайти через пошук.
-Пошукові системи мають приносити вам користь.
-Приверніть увагу клієнтів за допомогою оголошень у пошуковій мережі.
-Оптимізуйте пошукові кампанії.
-Приверніть увагу місцевих клієнтів.
-Допоможіть потенційним клієнтам поблизу знайти вашу компанію в Інтернеті.
-Приверніть до себе увагу в соцмережах.
-Використовуйте мобільні пристрої максимально ефективно.
-Почніть роботу з Google Analytics.
-Досягніть успіху з Google Analytics.
В кожному модулі від 2 до 7 уроків тривалістю 10-15 хвилин, тести. Також є підсумковий іспит.
Після курсу видають сертифікати, які можна додати до резюме.
Дедлайн подачі рішень:
необмежений
Деталі за посиланням:
https://learndigital.withgoogle.com/digitalworkshop-ua/course/digital-marketing
3.ІІІ Літературний конкурс імені Івана Дубинця
До 120-річчя з Дня народження українського громадського діяча, публіциста, науковця, учасника Медвинського антибільшовицького повстання, автора книги спогадів “Горить Медвин” освітня ініціатива “Медвин. Повстання” спільно з Українським інститутом національної пам’яті, Національним музеєм Революції Гідності, Фундацією імені Івана Багряного, Музеєм історії Богуславщини, Товариством дослідників України, громадською організацією “Молодь в тренді” оголошує ІІІ літературний конкурс імені Івана Дубинця на кращі прозові твори.
Для участі до 31 травня 2023 року приймаємо оригінальні малі прозові твори довільного жанру (есей, новела, оповідання, нарис, мемуари тощо). Один автор може подати на конкурс один твір.
У конкурсі візьмуть участь тексти, що відповідатимуть вимогам:
-обсяг – до 1200 слів;
-мова – українська;
-у творі має згадуватися Медвин або Медвинське повстання.
Конкурсні твори просимо надсилати у документі формату word на електронну адресу співзасновниці освітньої ініціативи “Медвин. Повстання” Марини Гогулі Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
В електронному листі просимо зазначити такі відомості:
-прізвище, ім’я, по-батькові автора конкурсного твору;
-населений пункт, громада й область, звідки походить автор;
-дата народження;
-контактний телефон;
-а також зазначити, що автор підтверджує правдивість вказаної про себе інформації та дає згоду на обробку персональних даних.
Дедлайн подачі рішень: 31 травня
Деталі за посиланням: https://www.prostir.ua/?grants=iii-literaturnyj-konkurs-imeni-ivana-dubyntsya