Директор інституту
ЗАМКОВА НАТАЛІЯ ЛЕОНІДІВНА

Доктор філософських наук, професор, заслужений працівник освіти України, член спеціалізованої вченої ради Д 05.053.01,
член редакційної колегії фахового журналу «Вісник КНТЕУ».

За плідну науково-педагогічну, організаторську та громадську діяльність нагороджена Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом» (2018), Почесними грамотами Кабінету Міністрів України (2017), Федерації профспілок України (2016), Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради (2016), Всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг (2015), Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА (2014), медаллю Національної Академії педагогічних наук України «Григорій Сковорода» (2016), Почесним знаком Федерації професійних спілок України «За розвиток соціального партнерства» (2018), а також відзнакою Митрополита Вінницького і Барського (2015).

  
  
Заступник директора з навчально-методичної роботи
 МАРТИНОВА ЛІЛІЯ БОРИСІВНА

 Доктор економічних наук, доцент

За багаторічну та сумлінну працю нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2018), Почесною грамотою Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради (2016), медаллю Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ «Почесний ветеран праці» (2008), Подякою Міністерства освіти і науки України (2019).

 
 
Заступник директора з навчально-виховної роботи
 ЮРЧИК ІРИНА БОРИСІВНА

 Кандидат економічних наук

За сумлінну працю нагороджена Почесною грамотою Департаменту освіти і науки  Вінницької обласної державної адміністрації та ОБКОМу Профспілки працівників освіти і науки (2018), Подякою Вінницької міської ради (2021).

 
  
Заступник директора з фінансово-економічних питань - головний бухгалтер
 ОТКАЛЕНКО ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА

 Кандидат економічних наук, доцент

За багаторічну та сумлінну працю нагороджена Почесною грамотою Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради (2017), Подякою Міністерства освіти і науки України (2017), Грамотою Міністерства освіти і науки України (2018), Почесною грамотою Всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг (2018).

 
  
Заступник директора з міжнародної діяльності та стратегічного розвитку
 МЕРЕЖКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

 Кандидат економічних наук, заслужений економіст України

За вагомий особистий внесок у забезпечення соціально-економічного розвитку Вінницької області, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2009), нагрудним знаком Федерації профспілок Вінницької області «За співпрацю» (2017), Почесними грамотами Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької обласної ради. У 2021 році за вагомий особистий внесок у розвиток українсько-польського партнерства, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм, нагороджений відзнакою Свєнтокшиського воєводства Республіки Польща у галузі міжнародного співробітництва. За вагомий особистий внесок у розвиток українсько-румунського партнерства, нагороджений відзнакою Ясського повіту Румунії в галузі міжнародного співробітництва (2021).

 
  
 Заступник директора з адміністративно-господарської частини
 ТУДІН ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
 

 Почесна грамота Вінницької обласної державної адміністрації (2021).

 
  
Декан факультету економіки, менеджменту та права
СІКОРСЬКА ЛАРИСА ОЛЕГІВНА
 Кандидат педагогічних наук, доцент

Подяка Міністерства освіти і науки України (2017), Почесна грамота Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради (2018).

 
  
Декан обліково-фінансового факультету
НІКІТІШИН АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
 Доктор економічних наук, доцент

 

 
  
 Декан факультету торгівлі, маркетингу та сфери обслуговування
 ГИРИЧ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
 Кандидат технічних наук, доцент

Почесна грамота Міністерства освіти і науки України (2006), Почесна грамота Управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації (2008), Нагрудний знак Міністерства освіти і науки "Відмінник освіти України" (2018).