Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

 Стипендії для науковців з України на постійній основі

Warwick IAS, Великобританія

Стипендії, доступні для вчених, які знаходяться в зоні ризику внаслідок війни в Україні. Стипендії покривають витрати на проїзд, проживання, проведення досліджень та адміністративну підтримку. 

Заявки можна подавати на постійній основі до подальшого повідомлення інших дедлайнів

Однорічні стипендії для науковців з України

Хайфський центр німецьких та європейських досліджень

Однорічна стипендія для вчених з України з науковим досвідом у галузі суспільствознавства чи права. Стипендіат повинен працювати над аспектами сучасної європейської історії та володіти розмовною англійською мовою.

Заявки можна подавати на постійній основі до подальшого повідомлення інших дедлайнів

Конкурс на отримання грантів для українських дослідників у Фінляндії

Фінське товариство наук і літератури

Гранти можуть надаватися українським громадянам у Фінляндії або фінським дослідникам за запрошенням громадян до України до наукової роботи у Фінляндії. Максимальна сума стипендії – до 2040 євро. Потенційний стипендіат має знайти знайти приймаючу організацію у Фінляндії.

Гранти можуть застосовуватися до тих пір, поки триває війна. Правління Товариства згодом прийме рішення про те, коли ця грантова програма завершиться.

Стипендії для українців за основними трьома напрямами

The Institute for Human Sciences (IWM)

Стипендії, які призначаються для українців, мають на меті сприяти:
-Інтелектуальній солідарності (для українських вчених у галузі гуманітарних та соціальних наук);
-Боротьбі з поширенням фейків про російську агресію в Україні (для журналістів, перекладачів, фотографів, документалістів та режисерів, а також науковців в галузі цифрових гуманітарних наук, історії та суміжних галузей);
-Культурній інтеграції (для українських вчених-гуманітаристів, письменників, художників та громадської інтелігенції).

Рішення щодо отримання стипендій приймаються на постійній основі.