Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

2 березня 2023 року здобувачі освітньої програми «Маркетинг» та науково-педагогічні працівники кафедри маркетингу та реклами взяли участь у вебінарі із застосування ігор в email-маркетингу.
Спікером вебінару була Аліна Пшеничникова, team lead email department в Netpeak Agency, яка розповіла про сутність та роль гейміфікації у листах, як за допомогою гейміфікації підвищити залучення клієнтів, пробудити інтерес до продукту, залучити нову цільову аудиторію, збільшити конверсію і дохід, підвищити лояльність і довіру клієнтів та причини невикористання інструментів гейміфікації в бізнесі.

Під час вебінару пані Аліна запропонувала аудиторії цікаві кейси та приклади найкращих практик ігор у розсилках: від найпростіших до складних та 60 прикладів ігор у розсилках.
На заході учасники активно задавали питання та отримували креативні відповіді. Дякуємо за цікаву та сучасну інформацію, яку маркетологи ВТЕІ ДТЕУ зможуть використати в рамках вивчення освітніх компонент «Управління лояльністю споживачів», «Цифровий маркетинг», «Реклама в Інтернеті», «Бізнес-маркетинг» та у своїй професійній діяльності.