Здобувачі ОС «бакалавр» спеціальності 075 «Маркетинг» брали участь у конкурсі студентської соціальної реклами у межах XVIII Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених «MAJESTY OF MARKETING» (м. Дніпро) та здобули перемогу.
І місце в номінації «Краща відео реклама» отримала Новохацька Ірина, студентка ОС «бакалавр» спеціальності 075 «Маркетинг» групи МР-32д, науковий керівник – Луценко Олександра, старший викладач кафедри маркетингу та реклами ВТЕІ ДТЕУ за відео рекламу під назвою «Допоможи ЗСУ».

ІІ місце в номінації «Краща друкована реклама» отримали Джуринська Анна, Цвях Вікторія, студентки ОС «бакалавр» спеціальності 075 «Маркетинг» групи МР-11д, науковий керівник – Довгань Юрій, кандидат екон.наук, доцент кафедри маркетингу та реклами ВТЕІ ДТЕУ за розроблену серію із п’яти рекламних робіт під загальною назвою «Екстрені служби».
Журі конкурсу високо оцінило творчу креативність і патріотичну спрямованість ідеї студентів-маркетологів ВТЕІ ДТЕУ, а також окремо відзначило маркетингову майстерність і професійність авторів при її втіленні. Бажаємо нових креативних ідей та подальших успіхів!!!