Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

31 травня 2022 року відбувся нетво́ркінг для внутрішньо переміщених жінок, які змушені були покинути місце постійного проживання у зв’язку з широкомасштабним вторгненням Російської Федерації в Україну «ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ МИРУ!».
Організатори заходу, Вінницький торговельно-економічний інститут ДТЕУ, Вінницька обласна організація ГО «Асоціація Маркетингу України» в партнерстві з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні ставили за мету підтримати вимушено переселених жінок, які залишили житло і втратили роботу через проведення активних бойових дій у їхніх регіонах та виїхали у місто Вінниця та Вінницьку область.
Модераторка заходу: Альона Танасійчук, очільниця ГО Вінницької обласної організації «Українська Асоціація Маркетингу», Вінницького Регіонального Представництва Індустріального Гендерного Комітету з Реклами, професор кафедри маркетингу та реклами ВТЕІ ДТЕУ, керівник Бізнес школи ВТЕІ ДТЕУ.

Учасники нетворкінгу мали можливість обговорити проблеми адаптації внутрішньо переміщених жінок у місті Вінниця та області, проблеми пошуку роботи, організації бізнесу (перенесення бізнесу), організації навчання дітей в освітніх закладах Вінниці, оцінити можливості учасників заходу щодо працевлаштування, організації бізнесу, перенесення бізнесу з попереднього місця (перелокація підприємства).
Спікер заходу, Наталія Замкова, директор ВТЕІ ДТЕУ, член Української Асоціації Маркетингу, депутат Вінницького обласної ради, голова постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту, звернула увагу учасників на активну позицію Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ під час війни щодо допомоги, підтримки осіб тимчасово переселених у м. Вінницю, адже понад 2000 тис. осіб було розміщено у гуртожитку інституту та забезпечено всім необхідним. Пані Наталія проаналізувала останні дослідження у сфері адаптації жінок та їхніх родин з тимчасово окупованих територій в Україні за період 2014-2022 рр., і зробила висновки, що МИ, українці, є сильною освіченою нацією, і чітко розуміємо, що маємо працювати заради Миру, відновлювати економіку нашої країни та активно підсилювати роботу тилу.
Володимир Шевчук, заступник начальника управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування, міжнародної та міжрегіональної співпраці, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату Вінницької обласної Ради, відзначив, що дуже важливим є такий факт, що даний захід стає циклічним, оскільки в зв'язку бойовими діями, що, на жаль, тривають , кількість осіб, які потребують підтримки та допомоги може збільшуватися. В реальних умовах жінки відчувають більше навантаження як щодо організації побуту своїх родин, пошуку найнеобхіднішого для забезпечення їх добробуту , організації навчання дітей за дистанційною формою та деяких інших соціальних зобов'язань. Усі ці чинники впливають на якість та швидкість адаптації жінок переселенців на нових територіях їх проживання. Депутатський корпус та виконавчий апарат Вінницької обласної Ради спільно з органами місцевого самоврядування територіальних громад області на постійній основі співпрацюють з представниками релокованих підприємств, з метою забезпечення у найкоротші терміни ефективної виробничої діяльності на новому місці.
Наталія Гнатенко, начальник відділу економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку Тульчинської міської Ради, поділилася досвідом організації добробуту родин, які зареєструвалися на території Тульчинської ОТГ. Адже, разом з першими родинами, що прибували на тимчасове місце проживання, ми вивчали всі їхні потреби та знаходили рішення, як покращити життєдіяльність. Гарною практикою стало створення електронної бази тимчасово-переселених осіб з визначенням їхньої професії. Кожен підприємець Тульчинської територіальної громади має доступ до даної бази даних і може визначити осіб з потрібною для підприємства професією, що також дозволяє підприємству швидко заповнити вакансію і продовжувати ефективно працювати.
Юрій Меланишен, директор ТОВ «ТРК «Регіон Інформ», зазначив, що вже в перші дні війни підприємством «Регіон-Інформ» започатковано проєкт «Працюємо Заради Миру» серед місцевого бізнесу. Метою проєкту є активізація діяльності підприємств та інформування споживачів про те, які регіональні бренди почали роботу заради підсилення економіки країни, виробництва товарів, надання робочих місць та сплати податків. Вважаємо, що в умовах «економіки війни», бізнесу важливо бути в авангарді позитивних змін, шукати нові можливості для відновлення економіки, відчувати плече партнерів та водночас триматися тилових засад, допомагаючи тим, хто цього потребує.
Олена Вихристюк, засновниця ТМ «Україночка», розповіла про україноорієнтований бренд «Україночка», який було створено, коли українське презентувати було не актуально. А сьогодні, мережа магазинів ТМ «Україночка» стала символом та найпотужнішим засобом піднесення гордої, високоетичної, щирої української нації. Також спікер зазначила, що мережа делікатес-маркетів «Україночка» активно працює та має можливість працевлаштування українців за списком вакансій.
Інна Кривешко, голова ГО «Вінницька Асоціація гостинності «Хліб Сіль», зазначила, що вся ресторанна індустрія міста Вінниці з перших днів війни працювала в тилу, забезпечуючи харчування різних цільових аудиторій: представників територіальної оборони, збройних сил України, родини, що тимчасово переселені з місць, де тривали бойові дії. Всі ресторатори міста, як один відгукнулися допомагати, і допомагають до сьогоднішнього дня, готуючи смачні страви для людей. З початком війни у багатьох ресторанів виникла проблема з якісними професійними кадрами, оскільки відбувся відтік персоналу в період, коли заклади були закриті, або працювали не на повну потужність. Тому зараз потрібно слідкувати за кадровими запитами ресторанного бізнесу і сміливо виходити на роботу на новому місці.
Сергій Самарський, засновник ТМ «BEZBRENDU» зазначив, що економіку рухає кожен українець, який працює на роботі і створює додану вартість, виробляє та продає товари, купує та споживає товари та послуги. Головне під час війни: серце гаряче – розум холодний, і працюємо заради МИРУ!!! Компанія «BEZBRENDU» готова надавати робочі місця для всіх охочих працювати. Ми маємо можливість прийняти швачок, закрійників, дизайнерів, менеджерів, контент-менеджерів, інтернет-маркетологів тощо. Звичайно будемо раді допомогти з працевлаштуванням жінкам, які втратили роботу через проведення активних бойових дій у їхніх регіонах та виїхали у місто Вінниця та Вінницьку область.
Інна Романовська, HR- менеджер компанії «BEZBRENDU», відзначила просту істину, щоб досягнути великого, треба починати з малого. На роботу компанії «BEZBRENDU» також вплинула криза війни, відбувся серйозний відтік кадрів. Враховуючи те, що потрібно активно розвивати виробництво нових товарних груп, відновлювати свою бізнес-активність компанія зможе забезпечити робочими місцями всіх, хто хоче знайти роботу, всіх, хто постраждав під час війни, в кого до вчорашнього дня була робота, було все добре, а сьогодні є потреба шукати новий дім і роботу.
Михайло Ганчук, директор ТОВ «Промавтоматика Вінниця», визначив основні пріоритети «економіки війни»: компанія, виклики, можливості. ТОВ «Промавтоматика» під час війни прийняло виклики і використало всі можливості, доповнивши свій асортимент товарами для військових. Щодо проблем працевлаштування вимушено переселених жінок, хочу звернути увагу, що в мережі магазинів «РЕС» є потреба в кадрах, вся інформація про відкриті вакансії є на сайті підприємства.
Відповідно до програми нетво́ркінгу для внутрішньо переміщених жінок, які змушені були покинути місце постійного проживання у зв’язку з широкомасштабним вторгненням Російської Федерації в Україну «ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ МИРУ!» учасники мали можливість відвідати підприємства: Делікатес-маркет «Україночка», Ресторан «Лезгинка», ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика», ТОВ «Промавтоматика Вінниця», які працюють заради Миру від початку війни! Всім учасникам сподобалися екскурсії на підприємства, а головне – використали можливість познайомитися з керівниками підприємств, відчути життя компанії з середини та зрозуміти, яка компанія підходить їм для роботи.
Щиро дякуємо керівникам підприємств – Олені Вихристюк (Делікатес-маркет «Україночка», Вадиму Тхоржевському, керівнику ресторану «Лезгинка», Сергію Семенюку, керівнику ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика», Михайлу Ганчуку, директору ТОВ «Промавтоматика Вінниця» за екскурсії на підприємствах, практичні кейси продемонстровані на виробництві, гостинний та душевний прийом учасників заходу, смаколики власного виробництва.
Спільно з представниками бізнесу вдалося напрацювати план дій щодо ефективної адаптації учасниць у місті Вінниця та області.
Під час заходу усі бажаючі мали можливість задати запитання. Дружня атмосфера не покидали модератора, спікерів та учасників нетворкінгу!
Щиро дякуємо всім учасникам за зустріч, маємо нові плани щодо ефективної адаптації учасниць у місті Вінниця та області, використаємо досвід та професійний рівень в складний для всіх українців та всього світу час!