Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

8 квітня 2022 року кафедрою економіки та міжнародних відносин було проведено відкрите засідання наукового гуртка «Міжнародний бізнес» на тему «Міжнародна міграція населення з України, що пов’язана з військовими діями: стан, проблеми та соціально-економічні наслідки в довгостроковій перспективі для України». Участь в науковому заході взяли студенти груп МЕВ-31д, МЕВ-32д, МЕВ-41д, МЕВ-42д та науково-педагогічні працівники кафедри. До активної участі в обговоренні долучились й інші члени гуртка. Проведений науковий захід дозволив переконатися у вагомій значимості збереження трудових ресурсів для розбудови і розвитку економіки України.
З цікавими доповідями і презентаціями виступили наступні здобувачі вищої освіти груп МЕВ-31д, МЕВ-32д гуртка: Лепко Катерина, Грига Оля, Слівка Тетяна, Адамлюк Артур.
Засідання відкритого гуртка пройшло у жвавій дискусії, де кожний учасник засідання отримав відповіді на питання, які його зацікавили.