4 квітня 2022 року на кафедрі маркетингу та реклами ВТЕІ ДТЕУ відбулося відкрите засідання дискусійного клубу «Маркетинг та реклама» на тему «Проблеми здійснення логістичних операцій під час військових дій».
На заході були представлені доповіді здобувачів освітнього ступеня «магістр» спеціальності 075 «Маркетинг» освітньої програми «Маркетинг».

На початку засідання дискусійного клубу виступив доктор економічних наук, професор кафедри маркетингу та реклами, керівник дискусійного клубу Бондаренко Валерій на тему «Проблеми здійснення логістичних операцій під час військових дій».
Науковий інтерес та жваву дискусію викликали виступи здобувачів вищої освіти, в яких висвітлені питання щодо змін логістики в Україні за місяць війни (Котовська Олена, МР-11з(м), з точки "А" до точки "Б": як війна вплинула на перевезення вантажів (Шуневич Вікторія, МР-11з(м), особливості транспортної логістики до початку війни і після (Димнич Денис, МР-11д(м), ринку пального: як і де аграріям купити пальне до посівної під час війни (Єфремов Аміт, МР-11д(м). Дякуємо усім учасникам відкритого засідання дискусійного клубу за змістовні та цікаві доповіді!!!