15 лютого 2022 року кафедрою менеджменту та адміністрування було організовано майстер-клас «Лайфхаки помічника народного депутата»: очікування та реальність», який провела Марина Януш, випускниця освітньої програми «Публічне управління та адміністрування», помічник-консультант народного депутата України. Захід пройшов у надзвичайно теплій та невимушеній атмосфері, Марина поділилась зі здобувачами вищої освіти секретами власного успіху та наголосила на аспектах, на які варто звертати увагу уже зараз, щоб стати конкурентоспроможним фахівцем!

Говорили про цінності, цілі, ризики та стереотипи в політиці. Студенти освітніх ступенів «бакалавр» та «магістр» були захоплені розповіддю і зацікавлені в подальших заходах та дослідженнях, зокрема, в контексті підготовки курсових та випускних робіт! Дякуємо Марині Януш за цікаву бесіду та авторські інсайти! Чекаємо на зустріч у стінах рідного ВТЕІ!