Успішно завершилося стажування здобувачів ОП «Соціальне забезпечення», яке тривало 1 місяць.
Весь період стажування був надзвичайно насиченим, включав:
- роботу стажерів у відділі організаційного забезпечення та електронного документообігу управління молодіжної політики та електронного врядування;
- роботу у відділі надання соціальних послуг та взаємодії з ОТГ управління розвитку соціальних послуг;
- участь стажерів у обласному форумі національно-патріотичного виховання;
- участь у звітно-виборчій конференції Студентської Ради Вінниччини;
- участь у програмі особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець».
Під час стажування, здобувачі вищої освіти здобули навички організації подієвих заходів соціального спрямування, розвинули комунікативні та організаторські здібності, набули вміння розробляти плани заходів соціально спрямування, формувати кошториси та звіти проведених заходів.
В процесі організації заходів мали можливість познайомитися з представниками громадських організацій, які працюють в сфері соціального забезпечення, з представниками регіональних засобів масової інформації та налагодити з ними ділову комунікацію.
Надважливим результатом стажування є бажання стажерів працювати в сфері соціального забезпечення, розвиватись і підвищувати свій професійний рівень.
Щиро дякуємо колективу Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, особисто Світлані Ярмоленко за можливість організації стажування здобувачів вищої освіти ОП «Соціальне забезпечення».