Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

27 жовтня 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяли участь у семінарі на тему: «Фінансова грамотність керівника», організованому ГО «Business People Club» у рамках реалізації проєкту «ЕUBisiness: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП». Мета проєкту - створення кращих умов для розвитку малих і середніх підприємств України, підтримка інновацій та стимулювання експорту для сталого розвитку та рівномірного економічного зростання.
Семінар було проведено Оксаною Волинець, бухгалтером компаній м. Вінниці та Іриною Зубрицькою, аудитором, податковим консультантом, судовим експертом з 30-річним досвідом роботи. Учасники семінару мали змогу ознайомитися з особливостями формування та аналізу основних форм бухгалтерських звітностей та вивчити досвід судових експертиз в спорах платників податків з державною фіскальною службою щодо нарахувань податків і зборів, а також поставити ряд запитань щодо уникнення та попередження ризикових та кризових явищ при ведені бізнесу.