29 вересня 2021 року кафедрою менеджменту та адміністрування було організовано екскурсію до підприємства ТОВ «ПромАвтоматика». Для здобувачів освітнього ступеня «молодший бакалавр» та «бакалавр» спеціальностей «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування» CEO ТОВ «ПромАвтоматика» Михайло Ганчук розповів надзвичайну історію створення підприємства студентами-ентузіастами та побажав майбутнім спеціалістам вже сьогодні працювати над своїм власним брендом та просуванням!
HR-директорка Катерина Горчакова занурила здобувачів в атмосферу проведення успішних співбесід та підготовки до них на майстер-класі «Ефективний рекрутинг».
В ході зустрічі здобувачі вищої освіти також ознайомились з особливостями управління персоналом на підприємстві «ПромАвтоматика», бізнес процесами підбору персоналу, функціями HR-служби. Катерина Горчакова довела, що людям краще працюється, при чому при менших витратах, коли їм дозволяють керуватися логікою і здоровим глуздом, а не слідувати формальним правилам.
Щиро дякуємо команді ПА за змістовну, корисну та надихаючу зустріч.