24 червня 2021 року учасники Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь в 2 дні ІІ Українського Економічного Ренесанс Форуму, який організовано командою платформи міжнародних інвестиційних подій InvestForum UA, Українською кооперативною федерацією.
Метою ІІ Українського Економічного Ренесанс Форуму стали конструктивні дискусії та обмін досвідом, які спричиняють подальший розвиток економіки і приведуть до реальних змін у суспільстві.
На 1 панельній дискусії учасники форуму дізналися про якісне корпоративне управління, що є передумовою інвестиційної привабливості вітчизняних підприємств.
На 2 панельній дискусії спікери демонстрували практичні кейси реалізації соціальних інвестицій та налагодження соціального партнерства. Гостру дискусію викликали проблеми пошуку нових платформ взаємодії громади та бізнесу.
На 3 панельній дискусії учасники форуму мали можливість познайомитися з вітчизняним досвідом розвитку бізнес-об'єднань, бізнес-клубів, професійних асоціацій України.

Учасники форуму окреслили перспективи формування галузевих стандартів, визначили проблеми розвитку інфраструктури для бізнесу, сформулювали шляхи налагодження взаємодії бізнесу з державою, а слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ долучилися до діючої платформи комунікацій, спільноти однодумців – Українського Економічного Ренесанс Форуму та підвищили рівень професійних знань!