23 червня 2021 року учасники Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь в ІІ Українському Економічному Ренесанс Форумі, який організовано командою платформи міжнародних інвестиційних подій InvestForum UA, Українською кооперативною федерацією.
Метою ІІ Українського Економічного Ренесанс Форуму стали конструктивні дискусії та обмін досвідом, які спричиняють подальший розвиток економіки і приведуть до реальних змін у суспільстві.
Спікерами Українського Економічного Ренесанс Форуму стали представники міжнародних донорських організацій, інвестиційних банків, представників посольств, інвесторів, експертів-економістів, підприємців, менеджерів та власників бізнесу, громадських діячів, відомих представників української діаспори.
Ключовими темами події стали шляхи залучення інвестицій в Україну та шляхи співпраці нашої держави з реальними і потенційними партнерами.
На 1 панельній дискусії учасники форуму дізналися про економічні підсумки року та перспективи розвитку економіки України у світовому та євроатлантичному контексті.

На 2 панельній дискусії спікери демонструвати практичні кейси формування інвестиційного клімату України, знайомили учасників з фондами прямих інвестицій, діяльністю банків, практичними аспектами кредитування. Гостру дискусію викликали питання перспектив розвитку фондових бірж в Україні, економічні та юридичні аспекти краудінвестування.
На 3 панельній дискусії учасники форуму мали можливість познайомитися з міжнародним досвідом формування інвестиційного клімату, з практичними кейсами реалізації інструментів фінансування агробізнесу в країнах західного світу.
Учасники форуму окреслили перспективи розвитку економіки України у світовому та євроатлантичному контексті, а слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ долучилися до діючої платформи комунікацій, спільноти однодумців – Українського Економічного Ренесанс Форуму та підвищили рівень професійних знань!