Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати новий досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
Навчальний рік добігає завершення, а підвищення рівня професійних знань на першому місці!
23 червня 2021 року викладачі та здобувачі вищої освіти ВТЕІ КНТЕУ брали участь у Бізнес форумі "Тренди 2021: BUSINESS vs COVID" від Business People Club, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП».
Лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ дізналися від практиків про існуючі тренди та тенденції розвитку бізнесу в умовах Covid-19.
Особливу увагу учасників викликала дискусія щодо необхідності трансформації бізнесу в 2021-2025 роках.

З перших вуст дізналися про особливості управління брендами у новому світі та як змінилася поведінка споживачів в період їх фізичного дистанціювання.
Щиро дякуємо Президенту Вінницького клубу ділових людей – Надії Лисецькій (Nadiya Lysetska) за можливість участі у заходах практичного спрямування.
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, дізналися на бізнес форумі "Тренди 2021: BUSINESS vs COVID” вже сьогодні про те, що інші будуть обговорювати завтра!