Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя студентства – учасників засідань Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху в складних умовах фізичного дистанціювання!!!
22 квітня 2021 року слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь у вебінарі "Аналізуємо звіт про перевірку на плагіат" від Unicheck та Academic IQ.
Спікером заходу став експерт з академічної доброчесності, комерційний директор Unicheck Україна Андрій Сідляренко.
Андрій Сідляренко розповів як синергія людини та машини дає найкращі результати перевірки на плагіат. На практичних прикладах пояснив, чому звіт подібності - не довідка про перевірку та на які сигнали звіту подібності потрібно звертати увагу, які технології використовують для пошуку текстових модифікацій.

Вебінар був цікавий здобувачам вищої освіти, науково-педагогічному персоналу, адміністрації закладу вищої освіти, гарантам освітніх програм.
Щиро дякуємо команді Unicheck та Academic IQ за організацію заходу, особисто Андрію Сідляренко за обмін досвідом, за практичні поради щодо аналізу звіту про перевірку на плагіат.
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!