Викладач кафедри менеджменту та публічного управління ВТЕІ ДТЕУ пройшла навчання в межах тренінгу для тренерів «Викладання правосуддя перехідного періоду для публічних службовців»

З 10 по 12 листопада 2025 року кандидат наук з державного управління, доцент Ірина Ніколіна пройшла навчання в межах тренінгу для тренерів «Викладання правосуддя перехідного періоду для публічних службовців», організованого Вищою школою публічного управління у партнерстві з Українською Гельсінською спілкою з прав людини.
Учасники тренінгу отримали практичні знання про застосування міжнародного права прав людини та гуманітарного права у державних і місцевих політиках. Особливу увагу було приділено гарантіям захисту постраждалих осіб і ролі публічних службовців у забезпеченні справедливого післявоєнного відновлення.



