Центр регіональних досліджень - є структурним підрозділом Вінницького торговельно-економічного інституту Київського торговельно-економічного університету та створений сприяти розвитку регіонально бізнесу та надавати рекомендації зацікавленим фізичним та юридичним особам, владним структурам щодо обрання оптимальних шляхів їхньої подальшої діяльності.
Провідними завданнями Центру регіональних досліджень є:

  • проведення маркетингових досліджень та досліджень громадської думки з різних питань життєдіяльності регіону та країни загалом;
  • розробка бізнес-планів, оцінка ефективності інвестиційних проектів, надання консультацій з питань створення, діяльності, реорганізації та ліквідації суб'єктів господарювання;
  • надання консультацій з питань менеджменту, стратегічного управління підприємствами, визначення оптимальних напрямів фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання;
  • незалежний і фаховий аналіз економічної ситуації в місті та області;
  • прогноз розвитку місцевої та національної економіки і розв'язання соціальних проблем громадян.

Команда Центру регіональних досліджень постійно поповнюється новими амбітними фахівцями, які готові старанно працювати й удосконалювати свої навички щодо проведення опитувань та інтерв'ю, аналізу, обробки інформації. Шановні студенти ВТЕІ КНТЕУ, запрошуємо і Вас долучитись до роботи у нашому Центрі. 
У нашого Центру амбіційні плани. Ми налаштовані стати лідерами в регіоні у сфері маркетингових та соціологічних досліджень. Ми маємо намір бути методологічним, науково-організаційним і координаційним центром аналізу та прогнозуванні економічної, соціальної, політичної та криміногенної ситуації в області.
Ми прагнемо допомагати підприємцям правильно розраховувати комерційні ризики та визначати пріоритетні напрями їхньої подальшої діяльності.
Ми прагнемо допомогти державним та місцевим органам влади глибше відчувати ситуацію на Вінниччині та приймати найбільш виважені рішення, адекватно реагуючи на виклики сьогодення.
Ми здатні впроваджувати новітні практики аналітичних досліджень і стати партнерами провідних світових та зарубіжних аналітичних експертних мереж.
Ми хочемо, щоб депутатами і мерами були найбільш гідні громадяни і готові працювати для розвитку громадянського суспільства і становлення України як демократичної, правової, соціальної європейської держави.
Ми хочемо, щоб Вінниччина і вся Україна розквітла, і тому працюємо задля прогресивних змін. Слава Україні!