«ENCOURAGING INTEGRATION FOR NEWLY ARRIVED IMMIGRANT WOMEN THROUGH ENTREPRENEURSHIP» (WECAN) (ERASMUS +) PROJECT NUMBER 2019-1-SE01-KA204-060421.

Вінницький торговельно-економічний інститут ДТЕУ/КНТЕУ у 2019 році став офіційним партнером проєкту «ENCOURAGING INTEGRATION FOR NEWLY ARRIVED IMMIGRANT WOMEN THROUGH ENTREPRENEURSHIP» (WECAN) (ERASMUS +), розрахованого на 3 роки (2019-2022).

 Основними цілями проєкту є сприяння соціалізації та реалізації на ринку праці жінок-біженок (переселенок); створення можливості навчання дорослих у сфері підприємництва; заохочення жінок до відкриття власного бізнесу.
В межах проєкту планується:

  • створення мережевих зв’язків між жінками-біженками (переселенками) та бізнесом / стартап-агенціями, місцевими органами влади ; 
  • проведення тренінгів для жінок-біженок (переселенок) у сфері підприємництва та юридичної грамотності, підтримка розробок бізнес-ідей жінок-біженок (переселенок);
  • практикування навичок, набутих у неформальній освіті;
  • розвиток ключових компетенцій та підвищення кваліфікації жінки-біженки (переселенки) у сфері підприємництва.

 До проєкту «WeCan» входять такі країни: Швеція (як головний аплікант), Греція, Велика Британія, Україна та Кіпр. Проєкт «WeCan» фінансується Програмою ЄС Erasmus+, яка підтримує проєкти партнерства, мобільності та інновацій.

 Учасниками проєктних заходів будуть 20 жінок-біженок (переселенок) кожної країни-партнера. Очікується, що результати проєкту та його діяльності матимуть значний вплив на місцевому, національному та європейському рівнях, надаючи нові можливості для навчання жінкам-біженкам (переселенкам), стимулюватимуть створення нових напрямків розвитку бізнесу у суспільстві, що покращить економіку та створить більше робочих місць.