«BALTIC NETWORK FOR PREVENTION OF EARLY SCHOOL LEAVING» (SEE-ME), Project Number 10055/2017.

 Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ у 2017 році став партнером Проекту «SEE-ME» («Балтійська співпраця з попередження дострокового припинення навчання»), що фінансований Швецьким інститутом (Стокгольм, Швеція). Головним партнером проекту є Фолькуніверситет (Упсала, Швеція), а також МГО «Єврорегіон «Дністер»» (Вінниця, Україна), Педагогічний коледж ім. М. Емінеску (Сороки, Молдова).

 В рамках проекту науково-педагогічні працівники ВТЕІ КНТЕУ брали участь в програмі підвищення кваліфікації та обміну досвідом з представниками Швецьких та Молдавських освітніх закладів.

 Було проведено серію тренінгів для науково-педагогічних працівників «Проблемно-орієнтоване навчання»; «Проблемно-орієнтоване навчання: критичне мислення»; «Проблемно-орієнтоване навчання: логічне мислення»; «Інклюзивна освіта» за проектом SEE-ME. Учасників тренінгів ознайомили з методами проведення проблемно-орієнтованих занять, практиками критичного мислення та проектного менеджменту. Отримані теоретичні знання були використані на практиці в роботі у групах (розробка моделей проблемно-орієнтованих занять з навчальних дисциплін).

 За ініціативи науково-педагогічних працівників ВТЕІ КНТЕУ було проведено Школу молодого лідера в віддалених районах області, аби долучити до розвитку лідерських навичок та інших «soft skills» молодь з сіл та містечок. Проект був профінансований Швецьким інститутом.