Добрий день. Зателефонуйте будь-ласка до приймальної комісії для отримання детальної відповіді за номером (067)455-04-05.

Добрий день. Перейдіть будь-ласка за посиланням.

Добрий день. Вам необхідно звернутися в свій деканат.

Добрий день! Щоб отримати відповідь на дане питання, ви можете звернутись в деканат факультету економіки, менеджменту та права за номером телефону (0432) 55-04-44.

Добрий день! Номер телефону гуртожитку №1 (0432) 55-02-64.

Здравствуйте, ув. Г-н / Г-жа. Подскажите, пожалуйста, можно ли получить электронную копию/файл диплома о полученном высшем образовании? Я сейчас нахожусь за границей, по причине военного конфликта, и для получения разрешения на дальнейшее нахождения в данной стране мне необходимо предъявить свой диплом в гос структуры. Меня зовут Григорьева Ольга Владимировна, я получила степень Бакалавра в ВТЭИ КНТЭУ по специальностям "Международная экономика" и "Банковское производство". Моя эл. почта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Заранее благодарю вас за помощь! С ув., Григорьева Ольга
 Добрий день! Дякуємо за звернення. Для того, щоб уточнити цю інформацію, зверніться, будь ласка, за номером +38(067) 455 -04 - 05.

Добрий день! Дякуємо за звернення, щоб отримати інформацію про Ваші бали, потрібно звренутися до фахівців деканату свого факультету.

Сесія для першого курсу за скороченим терміном навчання, спеціальність Фінанси, банківська справа та страхування, відбудеться з 04.10.2021р по 08.10.2021р.

На Обліково-фінансовому факультеті здійснюють підготовку за спеціальностями: 035 Філологія, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування.
Для вступу на спеціальності 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування потрібні наступні предмети ЗНО:
- українська мова та література;
- математика;
- історія України, іноземна мова, географія, біологія, фізика, хімія (на вибір).
Для вступу на спеціальність 035 Філологія потрібні наступні предмети ЗНО:
- українська мова та література;
- іноземна мова;
- історія України, математика, географія, біологія, фізика, хімія (на вибір).

Для отримання даної довідки, студенту необхідно звернутися особисто або по телефону в деканат свого факультету. Термін виготовлення такого документа від 3 до 10 днів.

Вступ на базі повної загальної середньої освіти відбуватиметься в електронній формі за результатами ЗНО, тому, в першу чергу, Вам необхідно скласти зовнішнє незалежне оцінювання та отримати його задовільні результати.
З 1 липня потрібно створити електронний кабінет вступника. В період з 14 по 23 липня – подати електронні заяви на вступ у створеному Вами кабінеті. Виконання вимог до зарахування (подача оригіналів документів) триватиме з моменту оприлюднення рейтингових списків вступників (28 липня) до 18:00 год. 2 серпня.