На Обліково-фінансовому факультеті здійснюють підготовку за спеціальностями: 035 Філологія, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування.
Для вступу на спеціальності 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування потрібні наступні предмети ЗНО:
- українська мова та література;
- математика;
- історія України, іноземна мова, географія, біологія, фізика, хімія (на вибір).
Для вступу на спеціальність 035 Філологія потрібні наступні предмети ЗНО:
- українська мова та література;
- іноземна мова;
- історія України, математика, географія, біологія, фізика, хімія (на вибір).

Для отримання даної довідки, студенту необхідно звернутися особисто або по телефону в деканат свого факультету. Термін виготовлення такого документа від 3 до 10 днів.

Вступ на базі повної загальної середньої освіти відбуватиметься в електронній формі за результатами ЗНО, тому, в першу чергу, Вам необхідно скласти зовнішнє незалежне оцінювання та отримати його задовільні результати.
З 1 липня потрібно створити електронний кабінет вступника. В період з 14 по 23 липня – подати електронні заяви на вступ у створеному Вами кабінеті. Виконання вимог до зарахування (подача оригіналів документів) триватиме з моменту оприлюднення рейтингових списків вступників (28 липня) до 18:00 год. 2 серпня.