Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

11 червня 2024 року відбулося засідання Бізнес-школи ВТЕІ ДТЕУ під головуванням заступника директора з навчально-методичної роботи Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ Лілії Мартинової. Засідання було присвячене підсумкам 2023-2024 навчального року. Починаючи з 1 вересня 2023 року, Бізнес-школа ВТЕІ ДТЕУ провела 34 заходи, з них 27 засідань, в тому числі 8 виїзних та 7 заходів міжнародного та всеукраїнського рівня з участю провідних фахівців із значним досвідом у різних галузях бізнесу.

У 2023-2024 навчальному році вся команда Бізнес-школи ВТЕІ ДТЕУ здійснила значні кроки у формуванні нового покоління українських лідерів, які орієнтовані на міжнародні стандарти управління бізнесом. Понад 1000 студентів Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ відвідали заходи, і 14 з них успішно пройшли програму в повному обсязі, отримавши сертифікат Бізнес-школи ВТЕІ ДТЕУ. Цей сертифікат підтверджує рівень професійної підготовки власника і в майбутньому буде використовуватися при працевлаштуванні в рекомендаційній функції.
Підтримка партнерів, представників влади, бізнесу, зацікавлених сторін та провідних фахівців є важливою для бізнес-школи ВТЕІ ДТЕУ з різних причин: провідні практики надають доступ до актуальних даних та інформації з практичного досвіду в реальному бізнесі, що дозволяє студентам доповнювати свої теоретичні знання; провідні практики виступають як спікери або викладачі для студентів, діляться своїми знаннями та вміннями на засіданнях бізнес-школи; співпраця з партнерами надає студентам можливість отримати практичний досвід через стажування або участь у проєктах у реальних компаніях. Тому, співпраця із широким спектром зацікавлених сторін допомагає забезпечити актуальність та практичну цінність для навчання студентів у бізнес-школі. Працюємо для майбутніх поколінь!!! Примножуємо успіх наших студентів!!!