Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

У Вінницькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ активно триває навчання у Бізнес-школі, яка забезпечує студентів бізнес-освітою нового покоління, оскільки навчання слухачів проводиться з одночасним впровадженням бізнес-інструментів на практиці.
22 травня 2024 року відбулося виїзне засідання Бізнес-школи ВТЕІ ДТЕУ на підприємство «Промавтоматика Вінниця», яке розробляє та виробляє мікропроцесорне та світлодіодне електрообладнання. Також будує сонячні електростанції. Михайло Ганчук, керівник підприємства, поділився своєю історією розвитку ТОВ "Промавтоматика Вінниця" і звернув увагу слухачів на особливості роботи підприємства в умовах війни. Підприємець з великим досвідом у галузі відновлювальної та традиційної енергетики розповів про важливість використання відновлюваних джерел електроенергії не тільки задля забезпечення енергією та економії, а й зараз зменшення шкідливого впливу на екологію планети при виробництві електроенергії традиційними методами.

На прикладі роботи виробничих цехів ТОВ «Промавтоматика Вінниця», учасники засідання побачили, як здійснюється виробництво «Bandera Power» та «Bandera Flesh light» також, виробництво сімісторних та релейних стабілізаторів.
Слухачі Бізнес-школи ВТЕІ ДТЕУ мали можливість на власні очі побачити процес виробництва складно технічних товарів, який оснащений передовим устаткуванням та автоматизованими технологіями, що дозволяють забезпечити високу продуктивність та ефективність виробництва.
У підсумку, всі присутні на засіданні зрозуміли, як працює сонячна електростанція, оскільки під керівництвом генерального директора підприємства Михайла Ганчука, мали можливість відвідати таку електростанцію, яка частково забезпечує енергією виробничі потужності ТОВ "Промавтоматика Вінниця".
Пан Ганчук закликав молодь до дії, аргументуючи, що життя - це не репетиція, життя триває саме зараз. і що потрібно ставати гарними спеціалістами і працювати вже сьогодні, оскільки нашій державі потрібна прогресивна й ресурсна молодь, яка дозволить відновлювати та розвивати нашу Україну.
Щиро дякуємо шановному Михайлу Ганчуку та команді підприємства ТОВ "Промавтоматика Вінниця" за практичний кейс щодо створення та бізнес-діяльності вітчизняного підприємства, обмін досвідом та фахові поради з ефективної організації роботи в умовах війни.