Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

Підсумком роботи воркшопів стала підготовка учасників до участі у конференції «Стан та перспективи розбудови системи соціальних послуг в сфері захисту дітей та психічного здоров’я і психосоціальної підтримки в період війни в Україні», яка проходила 25 та 26 квітня 2024 року у м. Київ.

До роботи конференції приєднався Денис Дубровкін, програмний менеджер Plan International, який у вітальному слові подякував усім учасникам воркшопів, конференції за активну позицію у відбудові та покращенні системи соціальних послуг в сфері захисту дітей та психічного здоров’я і психосоціальної підтримки у своїх громадах. Також акцентував увагу на важливості участі у заходах проєкту «Building, back, better (BBB) – «Будуємо, відбудовуємо, покращуємо!» учасників процесу впровадження стандартів в сфері захисту дітей та психічного здоров’я і психосоціальної підтримки з Вінницької, Кіровоградської, Черкаської та Хмельницької громад, як з державного, так і з громадського секторів.
З вітальним словом до учасників конференції звернулася Галина Лугова, Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, яка надала моніторингові дані про стан додержання прав дітей з інвалідністю, дітей на деокупованих територіях, дітей, які евакуйовані за кордон.
Розповіла про хід передачі інформації про факти порушення прав дітей внаслідок воєнних дій до офісу генпрокурора, активну участь у роботі координаційного штабу з питань захисту прав дітей в умовах воєнного стану, про проблеми поновлення права батьків, або осіб, що їх замінюють, у яких відібрали дитину за кордоном.
Під час роботи конференції відбулося публічне обговорення стану та якості надання соціальних послуг у сфері захисту дітей та психічного здоров’я і психосоціальної підтримки; рекомендацій щодо подальшої розбудови системи соціальних послуг в сфері захисту дітей та психічного здоров’я і психосоціальної підтримки в Черкаській та Кіровоградській областях; обґрунтовано важливість приведення у відповідність існуючих послуг до міжнародних стандартів в сфері захисту дітей та психічного здоров’я, психосоціальної підтримки в Україні в період війни.
Альона Танасійчук, модератор, експерт, керівник Вінницького відокремленого підрозділу ГО «Українська Асоціація Маркетингу», професор кафедри маркетингу та реклами Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ, керівник Бізнес-школи ВТЕІ ДТЕУ представила напрацьовану під час воркшопів карту надавачів послуг із забезпечення в сфері захисту дітей та психічного здоров’я і психосоціальної підтримки та дорожню карту покращення системи соціальних послуг в сфері захисту дітей та психічного здоров’я і психосоціальної підтримки в Вінницькій, Кіровоградській, Хмельницькій та Черкаській областях.
На розгляд учасників конференції було представлено стан надання соціальних послуг у сфері захисту дітей та психічного здоров’я і психосоціальної підтримки в період війни в Україні у Хмельницькій громаді. Леся Шевчук, директор Хмельницького міського центру комплексної реабілітації «Школа життя» продемонструвала роботу своєї організації та кращі практики, які застосовують фахівців центру у сфері захисту дітей та психічного здоров’я і психосоціальної підтримки.
Як реалізовується стандарт в сфері захисту дітей та психічного здоров’я і психосоціальної підтримки: історії успіху, проблеми, бар’єри, перешкоди впровадження у Кропивницькій територіальній громаді розповіла Євгенія Артеменко, практичний психолог Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова, м. Кропивницький.
Про важливість запровадження та активний розвиток методик надання допомоги в сфері захисту дітей та психічного здоров’я і психосоціальної підтримки, заснованих стандартах і практиках, які мають міжнародне визнання та відому доказовість розповіли члени команди ГО «Рефектіо», разом з Катериною Бьют, директором ГО «Рефектіо», м. Черкаси.
На завершення конференції всі учасники мали можливість висловити свою думку щодо важливості нарощування можливостей надання послуг у сфері захисту дітей та психічного здоров’я і психосоціальної підтримки в Вінницькій, Кіровоградській, Черкаській та Хмельницькій областях і домовилися підтримувати у щоденній роботі гасло проєкту «Будуємо, відбудовуємо, покращуємо!».
https://youtu.be/dUhi4Y6VSiE