Протягом тижня з 30 січня по 3 лютого 2023 року у Вінницькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ в рамках дії Меморандумів про співпрацю із закладами повної загальної середньої освіти було проведено заходи для школярів.
31 січня 2023 року для учнів 8-В класу КЗ «Вінницький ліцей №10» старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу Уляна Шостак і асистент кафедри іноземної філології та перекладу Юлія Ясенчук провели практичне заняття «Комунікації в соціальних мережах». Мета заходу - узагальнення знань школярів про вимоги до мовлення та мовних норм у соціальних мережах.

2 лютого 2023 року для школярів 11-Б класу КЗ «Вінницький гуманітарний ліцей №1 імені М.І.Пирогова» доцент кафедри економіки та міжнародних відносин Оксана Мельничук та доцент кафедри економіки та міжнародних відносин Оксана Кульганік провели «Економічний Х-фактор». Мета заходу - ознайомлення та зацікавлення учнів зі спеціальностями економічного спрямування.
Проведені заходи допоможуть учням ознайомитися із напрямками освітньої діяльності інституту та відкрити для себе нові навички і знання.