30 січня 2023 року для студентів спеціальності «Право» та «Соціальне забезпечення», а також для викладачів ВТЕІ ДТЕУ проведено другий із серії тренінг з запобігання домашньому насильству на тему «Формування в суспільстві нетерпимого ставлення до насильницьких моделей поведінки», який провела Ірина Білоус – адвокат, кандидат юридичних наук, доцент кафедри права ВТЕІ ДТЕУ.
Під час тренінгу експертка розповіла, яким чином порушуються права людини при вчиненні дій домашнього насильства, акцентувала увагу, що попередження домашнього насильства є надзвичайно важливим, соціально значущим і актуальним завданням. Після чого учасники в малих групах визначали прояви та форми домашнього насильства,сформували фактори ризиків заходів щодо попередження домашнього насильства.

Підводячи підсумки, учасниця тренінгу Марина Волкова зауважила «оцінка ризиків сприяє захисту основних прав людини на життя, фізичну недоторканність, приватне та сімейне життя, справедливий суд, тощо, без будь-яких проявів дискримінації. Отримані знання під час тренінгу буду використовувати у майбутній своїй професійні діяльності – юриста. Дякую за корисну інформацію».
Серія тренінгів із запобігання домашньому насильству проходять у ВТЕІ ДТЕУ з 27.01.2023 по 17.02.2023. Заходи проводяться у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Великої Британії. Думки, погляди та рекомендації, викладені у цих подіях, належать авторам(-кам) і не обов’язково відображають офіційну політику чи позицію UNFPA, ГО «Інноваційні соціальні рішення» або уряду Великої Британії.