Протягом тижня з 23 по 27 січня 2023 року у Вінницькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ в рамках дії Меморандумів про співпрацю із закладами повної загальної середньої освіти було проведено заходи для школярів.
23 січня 2023 року для учнів 8-Б класу КЗ «Вінницький ліцей №10» доцент кафедри обліку і оподаткування Олена Кудирко провела квест-гру «Національна валюта - гривня». Мета заходу - ознайомити учнів з основами бухгалтерського обліку та історією виникнення грошей.

24 січня 2023 року для школярів 8-Б класу КЗ «Вінницький ліцей № 4 ім. Д.І. Менделєєва» завідувач кафедри товарознавства, експертизи та торговельного підприємництва Алла Тернова провела практичне заняття «Рюкзак сьогоднішнього дня». Мета заходу - ознайомити учнів із сучасними тенденціями моди та виявити чинники, які впливають на вибір комфортних та якісних рюкзаків.
24 січня 2023 року для учнів 10-А класу КЗ «Вінницький ліцей №10» старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу Уляна Шостак і асистент кафедри іноземної філології та перекладу Юлія Ясенчук провели практичне заняття «Комунікації в соціальних мережах». Мета заходу - узагальнення знань школярів про вимоги до мовлення та мовних норм у соціальних мережах.
27 січня 2023 року для школярів 11-А та 11-В класів КЗ «Вінницький гуманітарний ліцей №1 імені М.І.Пирогова» доцент кафедри економіки та міжнародних відносин Оксана Мельничук та доцент кафедри економіки та міжнародних відносин Оксана Кульганік провели «Економічний Х-фактор». Мета заходу - ознайомлення та зацікавлення учнів зі спеціальностями економічного спрямування.
Усі проведені майстер-класи є пізнавальними, інформативними, цікавими і корисними та обов'язково допоможуть школярам сформувати свою думку щодо вибору майбутньої професії.