23 січня 2023 року студенти Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ взяли участь у змаганнях з командної інтелектуальної гри Ерудит-Квартет серед представників закладів вищої освіти м. Вінниця.
Змагання проводилися 8-ий рік поспіль серед студентської молоді на призи міського голови, в підтримку Збройних Сил України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, а також сприяння зміцнення патріотичного духу та виховання національної гідності.

За результатами Кубку Чемпіонів команда ВТЕІ у складі: Бабишиної Анастасії (група ФБСС-12д), Субботіної Олександри (група Т-41д), Босюк Анастасії (група ФБСС-42д), Телень Вікторії (група Т-41д) виборола почесне 1 місце!
Вітаємо переможців! Разом до Перемоги!