Протягом тижня з 16 по 20 січня 2023 року у Вінницькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ в рамках дії Меморандумів про співпрацю із закладами повної загальної середньої освіти було проведено заходи для школярів.
17 січня 2023 року для учнів 10-А класу КЗ «Вінницький ліцей №10» доцент кафедри фінансів Ліна Маршук провела лекційне заняття «Фінансова грамотність». Мета заходу - вивчення основних елементів фінансової грамотності та їх практичного застосування.

18 січня 2023 року для школярів 8-А та 8-В класів КЗ «Вінницький ліцей № 4 ім. Д.І. Менделєєва» завідувач кафедри товарознавства, експертизи та торговельного підприємництва Алла Тернова провела практичне заняття «Взуття, яке ми носимо». Мета заходу - визначення впливу матеріалів та конструкції взуття на формування правильної постави та самопочуття людини.
19 січня 2023 року для учнів 8-А класу КЗ «Вінницький ліцей №10» завідувач кафедри менеджменту та адміністрування Наталя Махначова та доцент кафедри менеджменту та адміністрування Галина Іванченко провели дебати «Заборона TikTok – обмеження прав чи гуманне виховання?». Мета заходу - формування навичок висловлювати свою думку та аргументувати свою позицію з соціально значущих питань.
Всі проведені заходи несуть практичну цінність та сприяють формуванню у школярів чіткої думки щодо вибору майбутньої професії.