В рамках підписаних меморандумів зі структурами та організаціями Свентокшиського воєводства Республіки Польща розпочався візит делегації Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ до міста Кельце.
Головна мета зустрічей передбачає перейняти досвід у польських колег, які використовують новітні технології й практичний підхід для підвищення якості та привабливості навчального процесу, сприяти подальшому науковому співробітництву українських та польських науково-педагогічних працівників, підвищити інтерес молоді до навчання та забезпечити якісні освітні послуги.

Розпочалась зустріч з відвідування Департаменту інвестицій та розвитку Маршалківської управи Свентокшиського воєводства, під час якої членам делегації презентували основні напрямки діяльності установи, однією з яких, є об’єднання підприємств з науковим сектором з метою підготовки кваліфікованих кадрів. Крім того, було ознайомлено зі стратегією розвитку воєводства до 2027 року, механізмами підтримки підприємців та прикладами залучення коштів ЄС.
Особлива увага у Польщі приділяється розвитку потенціалу регіональної інноваційної системи. У цьому делегація з Вінниччини мала можливість переконатися перебуваючи у Науково-дослідному та інноваційному центрі Келецького технологічного університету. Велике захоплення викликали лабораторії університету, які облаштовані сучасним обладнанням, що придбане за рахунок залучених грантових коштів Європейського Союзу, навчальні аудиторії та приміщення для коворкінгу.
Крім того, директор центру Пшемислав Бучінскі висловив зацікавленість у спільній проєктній діяльності та співпраці з ВТЕІ ДТЕУ.
Початок такого співробітництва буде драйвером подальшого розвитку інтернаціоналізації освітньо-наукової сфери та водночас потужним джерелом нових ідей та починань.