2 та 3 липня 2021 року у стінах Головного корпусу Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету відбулися урочистості, присвячені випуску бакалаврів.
Випускники щасливі, адже позаду останні іспити та заліки, а попереду найприємніше - випускний. Чотири роки навчання, вісім успішно зданих сесій та захист кваліфікаційних робіт – це моменти, які варті, щоб відсвяткувати таку визначну подію. Тому колективи факультетів на чолі з деканами організували урочисте вручення дипломів. Концертну програму з яскравими творчими виступами народних колективів ВТЕІ КНТЕУ підготували працівники відділу з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів.
Викладачі, завідувачі кафедр, а також куратори урочисто привітали своїх випускників із такою славною подією - отриманням дипломів освітнього ступеня «Бакалавр». Слова вітань пролунали від директора ВТЕІ КНТЕУ Наталії Замкової, яка побажала випускникам успіхів, впевненості, життєвої енергії та професійних перемог! Вже традиційно, другий рік поспіль випускникам-відмінникам директор вручила окрім дипломів, грамоти та символ ВТЕІ КНТЕУ - статуетку сови.

ФОТОЗВІТ

Для когось із випускників це завершення навчання та початок нового дорослого життя, а для більшості це ще одна сходинка до отримання диплому Магістра.
Цей день назавжди залишиться у спогадах випускників, професорсько-викладацького колективу, батьків.
Колектив Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ вітає своїх випускників та від усього серця бажає творчого натхнення, здійснення найзаповітніших мрій, успіхів у професійній діяльності та кар’єрного зросту.
Запрошуємо на навчання в магістратуру!