18 лютого 2021 року до Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ завітали волонтери Європейського Корпусу Солідарності від організації Associazione Culturale Eufemia Анна Манджулло та Маттео Редаеллі (Турин, Італія).
З грудня 2020 року у Вінниці на базі громадської організації «Центр розвитку Пангея Ультіма» відновив свою роботу «Італійський клуб», який надає змогу покращити знання італійської мови, попрактикуватися у спілкуванні з носіями мови, дізнатися більше про культуру та традиції Італії.

Цього разу засідання клубу відбулося на базі Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ у форматі вечору італійського кіно. Учасники клубу, серед яких є і студенти ВТЕІ КНТЕУ спеціальності «Філологія» освітньої програми «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська», що свого часу проходили стажування в Італії, переглянули класику італійського кінематографу «C'eravamo tanto amati» («Ми так любили одне одного»).