24 вересня 2021 року на платформі ZOOM відбулася презентація СНТ «ВАТРА» для здобувачів вищої освіти груп М-11д, СЗ-11д та СЗ-12д факультету економіки, менеджменту та права.
Під час презентації члени СНТ «ВАТРА» Заяц О. (гр. МО-11д(м)) та Загродська В. (гр. ПТБД-11д) розповіли про роботу товариства за минулий навчальний рік в умовах карантинних обмежень, успіхи та здобутки у науковій сфері, поділилися планами та ідеями на майбутнє.
Студентське наукове товариство запрошує креативних, творчих, цілеспрямованих та активних здобувачів вищої освіти приєднатися до роботи в СНТ «ВАТРА»!

20-24 вересня 2021 року у студентів ВТЕІ була можливість долучитися до акції "Здорові немовлята" що триває з 1 квітня до 30 вересня 2021 року. Представники соціального сектору обійшли понад 90 груп зі скринькою для збору коштів. Основна ціль акції - покупка необхідного обладнання для дитячих лікарень України:
- обладнання для проведення лікувальної гіпотермії та постійного нейромоніторингу діток, які народилися у стані асфіксії;
- апарати ШВЛ, в тому числі для високочастотної вентиляції;
- інкубатори з функцією сервоконтролю;
- реанімаційні столики;
- відсмоктувачі;
- лампи фототерапії;
- інфузіомати;
- поліфункціональні монітори;
- пульсоксиметри;
- лабораторно-діагностичне обладнання;
-транспортні реанімобілі належно обладнані (інкубатор, апарат ШВЛ, моніторуюча система, інфузіомати), завдяки чому можливо підтримувати життєві функції пацієнта та проводити постійний моніторинг упродовж усього періоду транспортування.

23 вересня 2021 року студенти першокурсники спеціальності «Право» разом із куратором доцентом кафедри право Іриною Білоус зустрілися в рамках книжкового туру Україною із Олегом Сенцовим.
Олег Сенцов – український кінорежисер, сценарист, письменник. Лауреат Премії імені Андрія Сахарова за свободу думки, Премії Американського ПЕН імені Барбари Ґолдсміт «Свобода писати», Національної премії України імені Т. Шевченка. Був незаконно ув’язнений Російською Федерацією з травня 2014 року і засуджений російським судом до 20 років позбавлення волі. Звільнений у вересні 2019 року під час обміну в'язнями між Україною та Російською Федерацією.
На зустрічі Олег Сенцов розповів про перебування у вʼязниці, життя до та після увʼязнення, що допомогло вижити, хто він більше — режисер чи письменник. Також презентував власні книги: “Хроніка одного голодування”, “4 з половиною кроки”, “Другу також варто придбати”, “Маркетер” та “Жизня”.