Шановні співвітчизники!

Прийміть мої вітання з нагоди Дня захисника України,
свята Покрови Пресвятої Богородиці та
Дня українського козацтва.
Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу
та мужність задля процвітання нашої держави.
Нехай щира любов до України, народна повага і підтримка
надають вам сил та завзяття у благородній справі служіння Батьківщині.
Бажаю усім міцного здоров’я, незгасимої енергії, мирного неба й покровительства
Пресвятої Богородиці в добрих справах та починаннях!

 
Директор ВТЕІ КНТЕУ,
Депутат Вінницької обласної ради
Наталія Замкова
 

13 жовтня 2021 року у ВТЕІ КНТЕУ відбувся святковий захід, присвячений Дню Козацтва та захисника України. Назва цього популярного в народі свята говорить сама за себе. Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни - свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.
З метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості, встановлено нове свято - «День захисника України», яке тепер відзначається щорічно 14-го жовтня, в день одного з великих православних свят запорізьких козаків - «Козацька Покрова» («Покров Пресвятої Богородиці»).
Цього дня найщиріші вітання подарувала всім чоловікам та захисникам нашої Вітчизни директор Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ Замкова Наталія Леонідівна.

ФОТОЗВІТ

13 жовтня 2021 року викладачами кафедри менеджменту та адміністрування було організовано та проведено хакатон «Актуальні тренди сучасного менеджменту» для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр» спеціальностей «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування».
Головними спікерами заходу стали випускники інституту спеціальності «Менеджмент»: Олександр Гаврилюк – засновник розважальних центрів «ARENA LAZER TAG» та «BLASTER TAG», м. Вінниця; Ольга Незбутня – Hr-менеджерка компанії SWM, м. Київ.
В ході заходу здобувачі ознайомилися з трендами в менеджменті та управлінні персоналом, вирішили кейс від Олександра Гаврилюка та отримали багато актуальних порад, знань, вражень та подарунків.
P.S. Треба створити відмінну команду і дати всім членам можливість йти за своїми інстинктами. Люди працюють краще, коли відчувають свободу і знають, що їм довіряють.