Дует "Крила" народного студентського театру естрадної пісні "СТЕП" - Анастасія Рабозей та Анастасія Моргунова разом зі своїм керівником - начальником культурно-мистецького відділу ВТЕІ ДТЕУ Вікторією Гнатюк, у складі творчої команди Вінниччини "Музична оборона", подарували свої таланти, прекрасні пісні військовослужбовцям НГУ (Національної гвардії України) у благодійній концертній програмі "З Україною в Серці".
Бо ж в серці кожного українця живе справжня українська пісня. Вона лікує душі, підіймає та підтримує бойовий та морально-психологічний дух і вселяє надію. Разом з нею ми відбудуємо нашу чарівну Україну.

14 травня 2022 року у Вінницькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ відбувся День відкритих дверей. Незважаючи на напружену ситуацію в країні, ВТЕІ ДТЕУ піклується про майбутнє української молоді та проводить корисні заходи для абітурієнтів і їх батьків аби ознайомити їх з особливостями новацій вступної кампанії 2022.
Спікери заходу:
- доктор філософських наук, професор, заслужений працівник освіти, директор ВТЕІ ДТЕУ Наталія Замкова;
- відповідальний секретар приймальної комісії ВТЕІ ДТЕУ Інна Гулівата.
Доповідачі побудували свій виступ на основі затверджених Правил прийому до ВТЕІ ДТЕУ, відповідальний секретар приймальної комісії ВТЕІ ДТЕУ Інна Гулівата провела цікавий перформанс «Лайфхаки для вступників: інтерактивний кейс-підхід».

ФОТОЗВІТ

12 травня 2022 року кафедрою менеджменту та адміністрування Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ організовано Всеукраїнський круглий стіл на тему «Публічна політика та бізнес в умовах безпекових викликів».
Метою заходу було обговорення актуальних питань публічного управління та особливостей функціонування бізнесу в умовах війни, а також напрацювання пропозицій для відбудови України.
У круглому столі брали участь представники органів публічного управління та науково-педагогічні працівники ЗВО України, а саме:
- Валерій Ольховий, Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в центральних областях;
- Костянтин Герасимюк, начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби України у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях;