2 червня 2023 року у Вінницькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ на базі Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Фінанси, облік та оподаткування: сучасні тренди та виклики», метою якого є стимулювання участі здобувачів вищої освіти у дослідженні актуальних питань розвитку податкової системи, удосконалення податкової та фінансової політики, а також стратегічних напрямів розвитку обліку, аналізу та аудиту у світлі сучасних економічних викликів.
З вітальним словом до присутніх звернулися директор інституту Замкова Наталія Леонідівна та Домерат Оксана Анатоліївна – в.о. начальника Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області, які привітали учасників конкурсу й побажали плідної наукової роботи, цікавих ідей та високих наукових досягнень.

1 червня 2023 року відбулась міжкафедральна гостьова лекція. Лектор: Чижиков Володимир - Керуючий партнер та директор аудиторської компанії «А1» м. Київ. Тема лекції «Сучасна податкова дисципліна». Лектор розповідав про основні аспекти зміни в міжнародному оподаткуванні та їх перспективи для України. Дав детальну характеристику трансформації сучасної світової податкової системи. Розповів про реорганізацію в європейському податковому законодавстві, як узгоджуються норми міжнародних стандартів і які перспективи очікують українського платника податків.

1 червня 2023 року в Міжнародний день захисту дітей представники організаторів проєкту «Реалізація заходів щодо забезпечення добробуту дітей в Україні під час війни» на чолі з Наталією Замковою, директором Вінницького торговельно-економічного інститут ДТЕУ, депутатом обласної ради, членом ГО «Українська Асоціація Маркетингу» урочисто привітали дітей-пацієнтів Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні зі святом та передали планшети з центральним сервером, навушники, які пацієнти лікарні матимуть змогу використовувати в процесі лікування.