15 серпня 2022 року круглий стіл «Соціальна адаптація і реабілітація постраждалих від війни: теоретико-правові засади та стратегії їх вдосконалення» організовано з ініціативи Київського національного університету ім. Т.Шевченка, ГО «Асоціація соціального розвитку через право», Хортицької національної реабілітаційної академії з метою вдосконалення технологій соціальної адаптації постраждалих від війни шляхом модернізації нормативно-правового супроводу.
Воєнна агресія з боку росії, а також набуття Україною статусу кандидата в члени ЄС загострила необхідність якомога скорішої імплементації міжнародного досвіду щодо соціального захисту прав людей у національне законодавство. На перший план виходить необхідність розробки і запровадження на законодавчому рівні певної стратегії з надання соціальних послуг постраждалим від воєнної агресії.

10 серпня у Вінницький торговельно-економічний інститут ДТЕУ здійснив робочий візит заступник Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Олексій Шкуратов. В рамках зустрічі Олексій Іванович ознайомився з навчальною та матеріально-технічною базою інституту, перевірив стан укриттів, відвідав Музей грошей та поспілкувався з колективом, відповівши на актуальні питання у сфері вищоі освіти.
Науковці інституту презентували власну розробку - автоматизовану систему управління навчальним процесом SEL (Smart Electronic Learning), її особливості, переваги і можливості для кожного працівника та студента.

8 серпня 2022 року весь український народ відзначає День Військ зв'язку Збройних сил України - професійне свято військових зв'язківців. До проведення святкового дійства, організованого Вінницьким обласним центром культури «Щедрик», долучилися і наші талановиті артисти Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ. Керівники театру пісні «СТЕП» - Вікторія Гнатюк та Аліна Барановська (учасниці телевізійного вокального шоу «Голос країни»), а також учасниці театру пісні Вінницького торговельно-економічного інституту - студентки Анастасія Рабозей та Анастасія Моргунова (дует «Крила») зігріли військових щирими музичними вітаннями, словами вдячності та побажали Миру і Перемоги.