20 березня 2023 року школярі 10-В класу КЗ «Вінницький ліцей № 4 ім. Д. І. Менделєєва» завітали до ВТЕІ ДТЕУ на захід в рамках вивчення курсу «Соціальне шкільне підприємництво». Для учнів асистент кафедри іноземної філології та перекладу Юлія Ясенчук провела практичне заняття «Learning English through English». Мета заходу - ознайомити учнів з додатковими способами вивчення іноземних мов, які можна використовувати для розвитку навичок іноземних мов як на уроці, так і самостійно.
Проведений захід обов'язково стане у нагоді школярам для розширення власного кругозору та пошуку нових можливостей для вивчення іноземних мов.

«Я можу!» Під таким гаслом протягом лютого-березня 2023 року в Департаменті фінансів обласної військової адміністрації проходили стажування громадяни з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, а є здобувачами вищої освіти у вузах Вінниччини. Пройти стажування виявила бажання студентка 3 курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Проданець Ольга. Під час проходження стажування студентка мала можливість переймати досвід у Іванишина Олександра Васильовича - завідувача сектору аналізу і контролю виконання місцевих бюджетів, Квята Віктора Анатолійовича - начальника управління фінансів соціально-культурної сфери, Медика Валентина Володимировича - начальника управління планування та виконання обласного бюджету.

У Вінницькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ активно триває навчання у бізнес-школі, яка забезпечує студентів бізнес-освітою нового покоління. Адже навчання слухачів відбувається з одночасним впровадженням бізнес-інструментів на практиці, в роботі вітчизняних компаній. Поряд з навчанням здобувачі вищої освіти отримують практичні знання з питань створення власної справи, управління бізнес-діяльністю в сучасних умовах, якими діляться успішні підприємці.
17 березня 2023 року відбулося виїзне засідання Бізнес-школи ВТЕІ ДТЕУ на підприємстві «BEZBRENDU», яке в умовах війни розширило виробничі потужності та здійснило диверсифікацію виробництва.
Ярослав Смаль, співзасновник сучасного підприємства легкої промисловості ТОВ «BEZBRENDU», розповів слухачам про діяльність підприємства «до» та «після» початку війни в Україні. Звернув увагу учасників засідання на те, що українське підприємство здійснювало виробництво спортивного одягу та було чемпіоном за обсягами продажу виробленого товару засобами Інтернету. З початком війни виникли нові завдання та виклики, які команда ТМ «BEZBRENDU» почала виконувати, а саме в асортименті з’явилася чимала кількість товарів для військових.