3 лютого 2023 року команда ВТЕІ ДТЕУ взяла участь у відкритому кубку м. Вінниці з волейболу серед дівчат, організованому Комітетом фізичної культури і спорту Вінницької міської ради.
За результатами змагань команда інституту у складі Якубовська Тетяна (ФБСС-21д), Плахотнюк Марія (ФБСС-11д), Пірняк Ольга (СЗ-22д), Мірошниченко Софія (М-11мб), Струшинська Валерія (МР-22д), Вітова Богдана (МЕВ-21д), Гутянська Вікторія (Е-21д), Корнелюк Анастасія (СЗ-31д) посіла ІІ місце.

Протягом тижня з 30 січня по 3 лютого 2023 року у Вінницькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ в рамках дії Меморандумів про співпрацю із закладами повної загальної середньої освіти було проведено заходи для школярів.
31 січня 2023 року для учнів 8-В класу КЗ «Вінницький ліцей №10» старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу Уляна Шостак і асистент кафедри іноземної філології та перекладу Юлія Ясенчук провели практичне заняття «Комунікації в соціальних мережах». Мета заходу - узагальнення знань школярів про вимоги до мовлення та мовних норм у соціальних мережах.

Вітаємо здобувачку спеціальності «Соціальне забезпечення» Тетяну Кривеньку із здобуттям диплома ІІ ступеня у ІІ-му Всеукраїнському конкурсі наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення» з нагоди 25-річчя заснування інституції Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (науковий керівник – доктор філософії з економіки, доцент кафедри економіки та міжнародних відносин Вікторія Стратійчук). Бажаємо нових звершень і перемог!