20 січня 2022 року викладачі кафедри фізичного виховання та спорту Вінницького торговельно-економічного інституту КНТУ взяли участь у круглому столі «Особливості викладання дисципліни Фізичне виховання в сучасних умовах», організованому за ініціативи кафедри фізичного виховання ВДПУ імені Михайла Коцюбинського.
Учасники круглого столу мали нагоду обмінятися досвідом роботи, вирішення нагальних питань щодо організації процесу фізичного виховання в умовах сьогодення.
Дякуємо колегам за організацію чудового заходу!

22 січня в Україні відзначають День соборності. У цей день у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
Ідея соборності завжди була актуальною для українців. Соборність передбачає нашу пам’ять про минуле та вимагає згуртованості в сучасній Україні, коли люди різних регіонів спілкуються, разом працюють, створюють знакове і важливе для прийдешніх поколінь. Проголошення Соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року – історичний акт об’єднання українських земель в одній державі та визначна подія для українського державотворення.
Сьогодні Україна продовжує боротьбу за незалежність і соборність. Тому соборність залишається одним із найважливіших національних завдань. Цілісна Україна – це повернення окупованих Криму і окремих районів Донеччини та Луганщини.
До вашої уваги представлено віртуальну виставку, яку підготував відділ обслуговування користувачів бібліотеки ВТЕІ КНТЕУ.